Меню
 • 6 варіантів продажу кредитного автомобіля
 • 6 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

6 варіантів продажу кредитного автомобіля

6 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №66 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №76 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №86 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №96 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №10 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Кредитний автомобіль – це машина, взята в кредит.  Авто в кредит є популярною послугою у банківських організацій.  Спосіб дає можливість взяти транспортний засіб прямо зараз, а виплачувати за нього гроші поступово.  При цьому, іноді з’являється потреба в продажу авто, взятого в кредит. Цілком логічно у автомобілістів постає питання про те, як продати кредитний автомобіль вигідно і чи можна взагалі продати кредитний автомобіль офіційно.  Але вихід є.

Сьогодні розповімо, як продати кредитний авто.  Наведемо 6 ефективних способів, які допоможуть автовласникам.  Якщо ваша машина кредитна і плануєте продати авто, то стаття для вас.

6 варіантів продажу кредитного автомобіля

 На сьогодні існує 6 способів, як продати кредитний автомобіль.  Це роблять:

 1.  Власними зусиллями;
 2.  Через банк;
 3.  Через автомобільний салон;
 4.  Через спеціалізовану фірму;
 5.  Через суд;
 6.  Шляхом оплати за взятий кредит.

Розберемо кожен спосіб по-окремо.

Власними зусиллями

Це найбільш популярний спосіб, який застосовують автолюбителі.  Плюс в тому, що можна знайти покупця, який з радістю купить таку машину і буде поступово погашати взятий кредит.  При цьому, ціну на авто формує продавець. В цьому випадку, ціна є найвигіднішою, ніж в інших способах.

Для самостійного продажу авто, розміщуйте оголошення в газетах і на інтернет-майданчиках.  Підійдуть тематичні форуми автомобілістів, які шукають авто для особистих потреб. Чим в більшій кількості місць розмістете оголошення, тим швидше знайдете покупця.

Важливий момент – при будь-продажу, необхідно повідомити про це банк.  Зокрема, що збираєтеся продавати авто. Якщо цього не зробити, то дії продавця будуть розцінені як чисте шахрайство і обман банку.  Під час продажу, необхідно сказати покупцеві про те, що авто взято в кредит. Саме так, можна продати кредитний автомобіль легально.

Далі зателефонуйте в банк і скажіть, що збираєтеся продавати машину і достроково заплатити за кредит.  Після цього домовитеся з покупцем і банком про день приходу до відділення, щоб покупець авто заплатив за кредит або переоформив кредит на себе..

Після погашення кредиту – звернення до Поліції, щоб зняти транспортний засіб з обліку.

Ось і відповідь на те, як продати кредитне авто самостійно.

Через банк

Простий варіант продажу кредитного авто – через банк, який видавав кредит.  Звертайтеся в банк з повідомленням про продаж машини. Як правило, банківські організації співпрацюють з автомобільними салонами, тому зможуть швидко продати кредитне авто.  Однак, вартість продажу буде набагато нижче вартості авто на автомобільному ринку. Адже ціну встановлює не продавець, а банк, з урахуванням власних інтересів.

6 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №13

У підсумку, недоліки методу в тому, що:

 •  Машина продається за нижчою вартістю, ніж на ринку;
 •  Не всі банківські установи дають дозвіл на проведення операцій з продажу.

Перевага лише в тому, що власник машини за короткий термін знімає з себе зобов’язання по кредиту і стає вільною людиною.  Тому, це теж хороший спосіб.

Через автомобільний салон

Витратний метод, який скорочує час пошуку покупця для машини.  Принцип продажу кредитного транспортного засобу через автомобільний салон полягає в передачі машини салону, якої починає займатися пошуком покупця на авто.  Далі, викуповує машину у банку, де узятий кредит.

 Етапи такої процедури поділяються на кілька кроків:

 •  Машина з офіційними паперами надходить в автомобільний салон;
 • Співробітники салону діагностують транспортний засіб;
 • Складається договір про ціну авто;
 • Оформляється довіреність в автомобільному салоні, за яким салон зобов’язується погасити кредит у банківській організації;
 • Оформляється трьохсторонній договір між минулим власником, салоном і майбутнім господарем транспортного засобу;
 • Автомобіль знімається з обліку.

Перевага способу в швидкості.  Машину вдається продати швидко і без зайвого геморою.

Через спеціалізовану фірму

Кредитні авто продають і через спеціалізовані фірми.  Принцип трохи схожий на самостійну або салонний продаж.  Власнику машини не треба шукати продавців. Це зробить спеціалізована фірма.

Недолік методу у втраті грошей.  Фірмі доведеться заплатити близько 10-20% за послуги.  Перевага – швидкість і економія часу.

Через суд

6 варіантів продажу кредитного автомобіля - Фото №15

Продати кредитний автомобіль можна за рішенням суду.  Це не найприємніша процедура, але цілком реальна. Застосовується у випадках, коли позичальник не виплачує взятий кредит.  Якщо це відбувається на протязі тривалого часу, то банк звертається до суду. За рішенням суду автомобіль вилучається у власника і переводиться на штрафний майданчик.  Після цього проходить аукціон, де авто купують за вартістю нижчою за ринкову.

Результат – позичальник сформував про себе погану кредитну історію, а значить при наступному зверненні за кредитом, йому відмовлять.

Погасити кредит

Кредитний автомобіль можна продати через новий кредит.  Для цього необхідно звернутися в банк за споживчим кредитом.  За рахунок нового кредиту, погасити старий за машину. Новий кредит береться в новому банку.  Після погашення кредиту людина стає абсолютним власником автомобіля. Після цього авто можна спокійно продати на автомобільному ринку.

На що варто звернути увагу при продажу кредитної машини

Як правило, про стан машини думають ті власники авто, які приймають рішення про самостійний продаж.  Тому, коли думаєте, як продати кредитний авто самостійно, то зверніть увагу на наступні моменти:

 •  Роботу двигуна – повинен бути справний і працювати стабільно;
 •  Зовнішній вигляд – машина повинна блищати;
 • Проведіть діагностику авто для виявлення проблемних моментів, з метою їх усунення;
 • Вивчіть вартість аналогічного автомобіля на ринку – за скільки його продають, в якій комплектації, якого року.

На основі цієї інформації сформуйте вартість автомобіля і вирішіть, який з описаних способів буде найвигіднішим.

При продажу кредитного автомобіля, пам’ятайте про незаконний продаж.  Якщо підете в обхід банку і продасте авто, то це призведе до поганих наслідків.  Будуть підстави для пристойного штрафу, з можливою конфіскацією авто. Крім того, ніколи не підробляйте документи.  Продавайте авто честно.

Якщо не знаєте, як це зробити швидко і безпечно, то скористайтеся сервісом Express Vykup, де допомагають продати кредитний автомобіль в Україні за хорошою ціною.