Автовикуп нерозмитнених авто
Меню
  • Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №2
  • Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп нерозмитнених авто

Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №7Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №8Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №9Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №10Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Як продати нерозмитнений автомобіль?

Все частіше на дорогах України можна побачити автомобілі на польських або литовських номерах. Чому українці масово скуповують нерозмитнені автомобілі? Відповідь очевидна – ціна на нерозмитнені машини в рази нижча, в порівнянні з їх зареєстрованими в Україні аналогами. Навіщо купувати «Ланос», якщо можна їздити на BMW з литовською реєстрацією або на престижній іномарці з будь-якими іншими іноземними номерами.

Підводних каменів у даної процедури чимало, але найбільша проблема чекає автовласника, коли він вирішує продати нерозмитнену машину.

Згідно зі статистикою, великим попитом користуються автомобілі німецьких виробників BMW, Mercedes, Volkswagen і Audi, більша частина автомобілів старше 10 років. Оперуючи цими фактами, власник транспортного засобу бажає отримати максимальну вигоду від продажу. Але не так сталося, як гадалося, продати нерозмитнений автомобіль на території України вкрай важко:

  • немає жодного, повністю легального варіанту для безперешкодної їзди на нерозмитнених автомобілях в Україні;
  • придбавши таку машину, майнові права покупець не отримує, а це значить, що в разі викрадення, заявити в правоохоронні органи він не зможе;
  • більшість автомобілів на литовській або польській реєстрації не проходять якісне ТО, та й загалом найчастіше їх стан далекий від задовільного.

У зв’язку з цими обставинами, ви можете приблизно уявити скільки часу потрібно чекати на «свого» покупця, який готовий піти на такі ризики.

І все ж, продати нерозмитнену машину – реально!

Автовикуп нерозмитнених авто в Україні

Компанія Express Vykup здійснює викуп нерозмитнених авто. На автомобільному ринку України, Express Vykup зарекомендували себе, як фахівці, які не бояться труднощів. Автовикуп нерозмитнених машин в Києві, Одесі, Харкові чи іншому місті –  нескладне завдання для компанії.

Якщо ваш автомобіль не старше 2000 року випуску і знаходиться в задовільному стані, залишайте свою заявку на сайті Express Vykup. Протягом найближчого часу з вами зв’яжеться співробітник компанії і відправить фахівців для попереднього перегляду в будь-яке місто України. За угодою обох сторін процедура займе кілька годин.

Ви все ще не знаєте, як продати нерозмитнене авто з Литви, Польщі або з іншої країни Євросоюзу? Більше непотрібно безрезультатно намагатися продати машину на автомайданчиках і інтернет-ресурсах, довірте цей процес професіоналам Express Vykup.

 

 Автовикуп нерозмитнених авто - Фото №16Позвонить сейчас