Меню
  • Викуп авто в Полтаві
  • Викуп авто в Полтаві - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто в Полтаві

Викуп авто в Полтаві - Фото №6Викуп авто в Полтаві - Фото №7Викуп авто в Полтаві - Фото №8Викуп авто в Полтаві - Фото №9Викуп авто в Полтаві - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Викуп авто в Полтаві - Фото №11

Продаж автомобіля – не така складна справа, як може здатися з першого погляду, якщо, звичайно, розумно підійти до цього питання. Компанія EXPRESS VYKUP може позбавити вас від зайвих проблем і провести викуп авто в Полтаві. Терміновий і безпечний автовикуп в Полтаві здійснюється протягом одного дня або навіть декількох годин. Розрахунок здійснюється відразу після оцінки автомобіля та документального оформлення угоди купівлі-продажу. Причому компанія EXPRESS VYKUP бере на себе всі витрати щодо оформлення угоди, Ви ж відразу отримуєте на руки обумовлену суму, без «несподіваних» платежів і податків.

Викуп авто в Полтаві з компанією Express Vykup

EXPRESS VYKUP здійснює викуп авто в Полтаві всього на 10% нижче ринкової вартості, але це з надлишком окупається економією часу, мінімальними ризиками, і збереженням здорової нервової системи.

Якщо ж Ви плануєте самостійно продавати свій автомобіль, обов’язково проконтролюйте правильне документальне оформлення угоди. Автомобіль обов’язково повинен бути знятий з обліку в ДАІ. Ні в якому разі не оформляйте операцію купівлі-продажу за генеральним дорученням. Це загрожує великими проблемами не тільки для покупця, але і для продавця. І для продавця, мабуть, не меншою мірою, ніж для покупця, оскільки продавець юридично залишається законним власником фактично проданого транспортного засобу. А це означає, що будь-які проблеми, що виникли з цим транспортним засобом, якщо не було можливості встановити особу, яка в цей момент знаходилося за кермом, – доведеться вирішувати вам – власнику транспортного засобу. Наприклад, якщо проданий за генеральним дорученням автомобіль потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, а водій втік з місця, то ви повинні будете довести правоохоронним органам, що в той час вас не було за кермом цього автомобіля. І, зрозуміло, що для правоохоронних органів просто наявність генеральної довіреності не послужить доказом. А вже якщо ви продали авто після ДТП в Полтаві – це і зовсім може зробити вас офіційним винуватцем аварії, до якого ви не маєте жодного відношення. Оскільки ви станете особою, що довірила технічно несправний транспортний засіб іншій особі. Так що, в будь-якому випадку, краще перестрахуватися, витратити лишні кошти, але офіційно переоформити автомобіль на нового господаря.