Меню
  • Автовикуп в Луцьку
  • Автовикуп в Луцьку - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Луцьку

Автовикуп в Луцьку - Фото №6Автовикуп в Луцьку - Фото №7Автовикуп в Луцьку - Фото №8Автовикуп в Луцьку - Фото №9Автовикуп в Луцьку - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Луцьку - Фото №11

Більшість власників автомобілів прагнуть якнайшвидше продати автомобіль, якщо він серйозно постраждав в дорожньо-транспортній пригоді. Причин для цього існує безліч. Тут і небажання їздити на «пошкодженому автомобілі», і небажання займатися ремонтом автомобіля, і, врешті-решт, елементарна відсутність коштів на ремонт машини. Можуть бути і психологічно неприємні асоціації з самою аварією та віра в прикмети про «невдачливі автомобілі». Бувають і випадки, коли у винуватця дорожньо-транспортної пригоди на момент аварії не виявилося страховки, а розрахуватися за розбитий автомобіль постраждалої сторони необхідно в найкоротші терміни.

Автовикуп в Луцьку і області за допомогою компанії Express Vykup

В цьому випадку, безумовно, найбільш прийнятним варіантом стане звернення в компанію, яка здійснює швидкий викуп авто. У Луцьку працює наша компанія EXPRESS VYKUP, яка протягом дня викупить ваш автомобіль без зайвих проблем і зволікань за ціною, що становить 90% від ринкової. Викуп битих авто в Луцьку також є одним з напрямків діяльності нашої компанії, при цьому ви не понесете додаткових витрат і зайвих клопотів. Просто зателефонуйте в нашу компанію або заповніть просту анкету на сайті, уточнивши параметри автомобіля, характер пошкоджень і прикладіть фотографії. Через кілька хвилин, фахівець з оцінки битих транспортних засобів, зателефонує вам або відправить лист по електронній пошті з зазначенням приблизної ціни за автомобіль. Якщо така попередня ціна вас влаштує, можна відразу ж домовиться про остаточну оцінку вартості автомобіля.

Наш фахівець з оцінки безкоштовно під’їде до вас найближчим часом. Далі, вже на місці оцінивши пошкодження, він озвучить суму, яку компанія EXPRESS VYKUP готова заплатити за автомобіль. У разі згоди, угода «купівлі-продажу» здійснюється відразу ж і ви отримуєте належні гроші. Витрати на переоформлення автомобіля, його транспортування, а також нотаріальні послуги по оформленню угоди будуть оплачені за рахунок компанії EXPRESS VYKUP.

В кінцевому підсумку, віддати своє бите авто компанії автовикупа завжди виявляється набагато вигідніше, ніж продати машину на запчастини. В цьому випадку, на вас будуть чекати додаткові витрати на оплату за розбирання автомобіля. А скільки часу піде на продаж запчастин і чи вдасться деякі з них взагалі продати, велике запитання.