Автовикуп в Луцьку
Меню
  • Автовикуп в Луцьку - Фото №2
  • Автовикуп в Луцьку - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Луцьку

Автовикуп в Луцьку - Фото №7Автовикуп в Луцьку - Фото №8Автовикуп в Луцьку - Фото №9Автовикуп в Луцьку - Фото №10Автовикуп в Луцьку - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Луцьку - Фото №12

Більшість власників автомобілів прагнуть якнайшвидше продати автомобіль, якщо він серйозно постраждав в дорожньо-транспортній пригоді. Причин для цього існує безліч. Тут і небажання їздити на «пошкодженому автомобілі», і небажання займатися ремонтом автомобіля, і, врешті-решт, елементарна відсутність коштів на ремонт машини. Можуть бути і психологічно неприємні асоціації з самою аварією та віра в прикмети про «невдачливі автомобілі». Бувають і випадки, коли у винуватця дорожньо-транспортної пригоди на момент аварії не виявилося страховки, а розрахуватися за розбитий автомобіль постраждалої сторони необхідно в найкоротші терміни.

Автовикуп в Луцьку і області за допомогою компанії Express Vykup

В цьому випадку, безумовно, найбільш прийнятним варіантом стане звернення в компанію, яка здійснює швидкий викуп авто. У Луцьку працює наша компанія EXPRESS VYKUP, яка протягом дня викупить ваш автомобіль без зайвих проблем і зволікань за ціною, що становить 90% від ринкової. Викуп битих авто в Луцьку також є одним з напрямків діяльності нашої компанії, при цьому ви не понесете додаткових витрат і зайвих клопотів. Просто зателефонуйте в нашу компанію або заповніть просту анкету на сайті, уточнивши параметри автомобіля, характер пошкоджень і прикладіть фотографії. Через кілька хвилин, фахівець з оцінки битих транспортних засобів, зателефонує вам або відправить лист по електронній пошті з зазначенням приблизної ціни за автомобіль. Якщо така попередня ціна вас влаштує, можна відразу ж домовиться про остаточну оцінку вартості автомобіля.

Наш фахівець з оцінки безкоштовно під’їде до вас найближчим часом. Далі, вже на місці оцінивши пошкодження, він озвучить суму, яку компанія EXPRESS VYKUP готова заплатити за автомобіль. У разі згоди, угода «купівлі-продажу» здійснюється відразу ж і ви отримуєте належні гроші. Витрати на переоформлення автомобіля, його транспортування, а також нотаріальні послуги по оформленню угоди будуть оплачені за рахунок компанії EXPRESS VYKUP.

В кінцевому підсумку, віддати своє бите авто компанії автовикупа завжди виявляється набагато вигідніше, ніж продати машину на запчастини. В цьому випадку, на вас будуть чекати додаткові витрати на оплату за розбирання автомобіля. А скільки часу піде на продаж запчастин і чи вдасться деякі з них взагалі продати, велике запитання.

Які документи потрібні для продажу машини через автовикуп Луцьк?

Продати нам автомобіль, не маючи при собі ніяких документів, зрозуміло, не вийде. Адже компанія EXPRESS VYKUP перевіряє всі машини на наявність штрафів, кредитів або позик. До того ж, ми не купуємо крадені транспортні засоби. Тому для продажу машини в Луцьку і законного переоформлення потрібні такі документи:

  • цивільний паспорт або ID-карта;
  • ідентифікаційний номер (ІПН);
  • техпаспорт автомобіля.

Які автомобілі можна продати в Луцьку за допомогою компанії EXPRESS VYKUP?

На відміну від інших компаній EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі всіх років випуску з будь-яким пробігом. Крім того, Ви без проблем можете продати нам в Луцьку автомобіль будь-якої марки: Mitsubishi, Renault, Hyundai, Skoda, Toyota, Volkswagen, Great Wall, Honda, Lancia, Nissan, Volvo, Infinity, Smart, Audi, Ravon, Porsche, Fiat, Chery, Acura, Dacia, Chevrolet, Tesla, Mazda, Ford, Kia, Citroen, Daewoo, Peugeot, BMW, Land Rover, Chrysler, Ssang Yong, ЗАЗ, Mercedes, Opel, Suzuki, Lexus, Mini, Alfa Romeo, SEAT, Jeep , Geely, Subaru та інші.

До речі, компанія EXPRESS VYKUP готова викупити у місті Луцьк автомобілі в різному стані: нові, биті, з пробігом, з поломками, аварійні, старі, без двигуна, згорілі, після ДТП, авто потопельники, відновлені або після кап. ремонту, зі зламаною АКПП, з вм’ятинами або подряпинами, фарбовані, тотальні або нема на ходу і т.д.

Якщо Ваш транспортний засіб нерозмитнене – теж телефонуйте нам. Автовикуп Луцьк купить машину на будь-який реєстрації будь то українська, американська, єврономерах і так далі. За нерозмитнені машини ми пропонуємо гідні гроші, викуповуємо їх швидко, а гроші платимо одразу без розстрочок.

Де працює EXPRESS VYKUP в Луцьку?

Скупка машин працює по всій Україні включаючи Волинську область. У місті Луцьк терміново продати авто можна по вулицях: Львівська, Ківерцівська, Рівненська, Окружна, Дубнівська, Чернишевського, Ковельська, Баранова, Набережна, Потебні, Кривий Вал, Шевченко, Івана Огієнка, Клима Савура, Яровиця, Карпенко-Карого, Конякіна, Сенатора Левчанівської, В’ячеслава Чорновола, Героїв УПА, Єршова, Теремнівська, Стрілецька, Глушець, Богдана Хмельницького, Тарасова, Данила Галицького, Госпітальна, Станіславського і інші.

До того ж, продати автомобіль в Луцьку можна на проспектах Відродження, Молоді, Президента Грушевського, Перемоги, Волі, Василя Мойсея, Соборності та іншим.Автовикуп в Луцьку - Фото №17Позвонить сейчас