Меню
  • Автовикуп в Чернігові
  • Автовикуп в Чернігові - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Чернігові

Автовикуп в Чернігові - Фото №6Автовикуп в Чернігові - Фото №7Автовикуп в Чернігові - Фото №8Автовикуп в Чернігові - Фото №9Автовикуп в Чернігові - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Чернігові - Фото №11

Чому варто обрати автовикуп в Чернігові з компанією Express Vykup?

Отже, ви вирішили продати автомобіль, на якому проїхали вже чимало доріг і придбати інший автомобіль – більш новіший, або зовсім новий з салону. А можливо хтось із знайомих терміново продає свій автомобіль, який вам вже давно сподобався? І ціна хороша, але гроші потрібні терміново. А такої суми в наявності немає. В цьому випадку, найбільш вигідним варіантом буде звернутися в компанію, яка здійснює автовикуп в Чернігові.

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі в Чернігові швидко, без зайвого нервування і клопоту за ціну, яка становить 90% від ринкової. Причому, з вашого боку не потрібно ніяких дій. Навіть попередньо оцінити вартість свого автомобіля можна не виходячи з дому, заповнивши нескладну анкету на сайті EXPRESS VYKUP на викуп автомобіля в Чернігові. Далі, якщо ціна вас влаштувала, зателефонуйте в нашу компанію, щоб домовиться про остаточну оцінку автомобіля.

Наш фахівець під’їде в будь-яке зручне місце. Експерт EXPRESS VYKUP зробить остаточну оцінку автомобіля на місці і озвучить суму, яку ви можете отримати за свій автомобіль. Після цього залишиться тільки оформити угоду «купівлі-продажу», яка здійснюється за рахунок нашої компанії, і отримати на руки обумовлену суму. При наявності у автовласника всіх необхідних документів, процес автовикупу в Чернігові займає не більше двох годин. Безумовно це зручно і комфортно.

Якщо ж ви вважаєте за краще займатися продажом автомобіля в Чернігові самостійно, то необхідно врахувати деякі моменти, основним з яких є, безумовно, документальне оформлення угоди «купівлі-продажу».

На сьогоднішній день, оформлення Генеральної довіреності при продажу автомобіля є найбільш дешевим способом документального підтвердження угоди купівлі-продажу. Але проблема в тому, що, як раз сам факт продажу цей документ і не підтверджує, а згідно із законом фактичним власником автомобіля, як і раніше залишаєтеся ви. Тобто, будь-які проблеми, що виникли з автомобілем, при яких не вдалося встановити власника, будуть переадресовані вам. І доведеться сильно постаратися, щоб зняти з себе чужу відповідальність. Наприклад, в разі ДТП або несплати штрафів ДАІ. А якщо автомобіль буде продаватися в подальшому, вам, як власнику, доведеться знову підписувати необхідні документи.

Загалом, на сьогоднішній день, найбільш прийнятним варіантом оформлення угоди «купівлі-продажу» є оформлення угоди у нотаріуса. Хоча таке документальне оформлення, звичайно, обійдеться дещо дорожче, зате позбавить від можливих проблем в майбутньому.