Автовикуп в Чернігові
Меню
  • Автовикуп в Чернігові - Фото №2
  • Автовикуп в Чернігові - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Чернігові

Автовикуп в Чернігові - Фото №7Автовикуп в Чернігові - Фото №8Автовикуп в Чернігові - Фото №9Автовикуп в Чернігові - Фото №10Автовикуп в Чернігові - Фото №11 (Пока оценок нет)
Автовикуп в Чернігові - Фото №12Loading...
Автовикуп в Чернігові - Фото №13

Чому варто обрати автовикуп в Чернігові з компанією Express Vykup?

Отже, ви вирішили продати автомобіль, на якому проїхали вже чимало доріг і придбати інший автомобіль – більш новіший, або зовсім новий з салону. А можливо хтось із знайомих терміново продає свій автомобіль, який вам вже давно сподобався? І ціна хороша, але гроші потрібні терміново. А такої суми в наявності немає. В цьому випадку, найбільш вигідним варіантом буде звернутися в компанію, яка здійснює автовикуп в Чернігові.

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі в Чернігові швидко, без зайвого нервування і клопоту за ціну, яка становить 90% від ринкової. Причому, з вашого боку не потрібно ніяких дій. Навіть попередньо оцінити вартість свого автомобіля можна не виходячи з дому, заповнивши нескладну анкету на сайті EXPRESS VYKUP на викуп автомобіля в Чернігові. Далі, якщо ціна вас влаштувала, зателефонуйте в нашу компанію, щоб домовиться про остаточну оцінку автомобіля.

Наш фахівець під’їде в будь-яке зручне місце. Експерт EXPRESS VYKUP зробить остаточну оцінку автомобіля на місці і озвучить суму, яку ви можете отримати за свій автомобіль. Після цього залишиться тільки оформити угоду «купівлі-продажу», яка здійснюється за рахунок нашої компанії, і отримати на руки обумовлену суму. При наявності у автовласника всіх необхідних документів, процес автовикупу в Чернігові займає не більше двох годин. Безумовно це зручно і комфортно.

Якщо ж ви вважаєте за краще займатися продажом автомобіля в Чернігові самостійно, то необхідно врахувати деякі моменти, основним з яких є, безумовно, документальне оформлення угоди «купівлі-продажу».

На сьогоднішній день, оформлення Генеральної довіреності при продажу автомобіля є найбільш дешевим способом документального підтвердження угоди купівлі-продажу. Але проблема в тому, що, як раз сам факт продажу цей документ і не підтверджує, а згідно із законом фактичним власником автомобіля, як і раніше залишаєтеся ви. Тобто, будь-які проблеми, що виникли з автомобілем, при яких не вдалося встановити власника, будуть переадресовані вам. І доведеться сильно постаратися, щоб зняти з себе чужу відповідальність. Наприклад, в разі ДТП або несплати штрафів ДАІ. А якщо автомобіль буде продаватися в подальшому, вам, як власнику, доведеться знову підписувати необхідні документи.

Загалом, на сьогоднішній день, найбільш прийнятним варіантом оформлення угоди «купівлі-продажу» є оформлення угоди у нотаріуса. Хоча таке документальне оформлення, звичайно, обійдеться дещо дорожче, зате позбавить від можливих проблем в майбутньому.

Які авто можна продати в Чернігові за допомогою компанії EXPRESS VYKUP?

Як відомо, в світі існує стільки різновидів автомобілів, що важко порахувати. Тому і покупцеві складно догодити. Адже купуючи авто водій дивиться на рік випуску, вибирає тип кузова, марку і модель, комплектацію, колір і так далі.

Що добре, якщо Ви вирішили продати машину в Чернігові за допомогою компанії EXPRESS VYKUP, то будьте впевнені, що ми дорого викупимо будь-який автомобіль. Викуп авто в Чернігові протягом кількох годин викуповує автомобілі будь-яких марок: Mitsubishi, Chevrolet, Skoda, Alfa Romeo, Hyundai, Ford, Renault, Toyota, Nissan, Dacia, SEAT, Daewoo, Peugeot, Great Wall, Chrysler, Tesla, Audi, Chery , Infinity, Volvo, ЗАЗ, BMW, Honda, Citroen, Jeep, Mercedes, Porsche, Opel, Land Rover, Kia, Fiat, Ssang Yong, Subaru, Smart, Volkswagen, Suzuki, Ravon, Lancia, Geely, Lexus, Mazda, Mini , Acura і інші.

Також Ви легко можете продати в автовикуп Чернігів автомобіль в будь-якому стані: бу чи новий, після ДТП або відновлений, нерозмитнений, з-під таксі, проблемний або з поломками, після пожежі або потопельник, після кап. ремонту або перефарбований, аварійний, не на ходу і т.д.

Викуп машин після ДТП Чернігів

Продаж аварійних машин завжди займає більше часу і сил ніж цілих. Більшість водіїв не ризикує відновлювати автомобіль, адже в наступному ДТП кузов транспорту вже не зможе пом’якшити удар від зіткнення. В результаті, такі автомобілі купують лише розбирання або металобази, пропонуючи копійки за транспортний засіб.

На щастя, дорого продати авто після ДТП в Чернігові можна за допомогою компанії EXPRESS VYKUP. Викуп автомобілів після аварії пропонує солідні суми за биті, аварійні, м’яті або навіть тотальні машини. Ми можемо викупити навіть авто не на ходу, сплативши за свій рахунок послуги евакуатора.

Де працює компанія EXPRESS VYKUP?

Викуп авто працює по всій Україні вже понад 15 років. Місто Чернігів також не став винятком. Викуп авто Чернігів скуповує автомобілі по всьому місту включаючи вулиці: Шевченка, Любецька, Толстого, Гетьмана Полуботка, Козацька, Івана Мазепи, Рокоссовського, Незалежності, Пушкіна, Льотна, Михалевича, Генерала Бєлова, Гагаріна, Литовська, Кільцева, Гонча, Котляревського, Ціолковського, Олександра Молодчого, 1 Мая, Мартина Небаби, Тичини, Інструментальна, Курсанта Єськова, Святе Урочище та інші.Автовикуп в Чернігові - Фото №18Позвонить сейчас