Меню
  • Автовикуп в Рівному
  • Автовикуп в Рівному - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Рівному

Автовикуп в Рівному - Фото №6Автовикуп в Рівному - Фото №7Автовикуп в Рівному - Фото №8Автовикуп в Рівному - Фото №9Автовикуп в Рівному - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Рівному - Фото №11

На сьогоднішній день, в Рівному продаж уживаних автомобілів через автосалони користується все меншою і меншою популярністю. І це цілком зрозуміло, адже витрати, які доводиться оплачувати продавцю автомобіля здешевлюють вартість продаваного автомобіля фактично на 15 – 20%, в залежності від термінів продажу авто. Вартість послуг різних салонів, звичайно, варіює, але відрізняється несуттєво. Однак, кількість продажів автомобілів на авторинку в місті Рівне, за останній час, також істотно знизилася. І все через все тих же додаткових витрат «за місце», «за передпродажну підготовку автомобіля», які на жаль, не дають гарантії продажу.

Продати авто в Рівному вигідно і без ризиків з компанією Express Vykup

Одним з варіантів продажу автомобіля в Рівному також є продаж свого автомобіля перекупникам, але вже за заниженою ціною. Вони здійснюють викуп авто в Рівному за ціною на 20-25% нижчою від ринкової, з цієї причини, для більшості такий варіант не цілком прийнятний. Є й інша можливість – самостійний продаж автомобіля через інтернет або по оголошенню.

Такий продаж, звичайно, не вимагає особливих капіталовкладень, хіба що на бензин для зустрічі з потенційним покупцем. Але в цьому випадку можливі неприємні сюрпризи. Існує серйозний ризик залишитися і без грошей, і без машини, потрапивши в руки аферистам або шахраям.

Мабуть, саме тому все більшу популярність серед автовласників набуває автовикуп в Рівному. Щоб переконається в цьому, досить ввести в пошукову систему «автовикуп Рівне» і Ви побачите, яка кількість компаній займається автовикупом. Більшість з них обіцяє «золоті гори» за ваш автомобіль. Але і тут можуть бути свої «підводні камені», на які краще не потрапляти.

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі в Рівному за 90% його ринкової вартості. Це адекватна ціна для того комплексу послуг, який надає наша компанія – виїзд оцінювача автомобіля до вказаного Вами місця, оцінка автомобіля і витрати на оформлення угоди купівлі-продажу, які EXPRESS VYKUP повністю бере на себе. Ви ж отримуєте на руки озвучену оцінювачем суму. Угода здійснюється протягом години.

Однак, є компанії, що пропонують в рекламі заплатити за ваш автомобіль 99% від ринкової вартості. З такими компаніями слід бути особливо обережними, так як така сума аж ніяк не зможе покрити витрати компанії, вона просто стане збитковою. Отже, або Ваш автомобіль буде оцінений набагато нижче “ринкової вартості”, або в процесі викупу спливуть витрати, які оплачувати доведеться Вам. І судячи з усього розміри цих витрат виявляться далеко не мінімальними.