Викуп французьких автомобілів
Меню
  • Викуп французьких автомобілів - Фото №2
  • Викуп французьких автомобілів - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп французьких автомобілів

Викуп французьких автомобілів - Фото №7Викуп французьких автомобілів - Фото №8Викуп французьких автомобілів - Фото №9Викуп французьких автомобілів - Фото №10Викуп французьких автомобілів - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

•RENAULT•

Французький автомобільний ряд включає в себе досить велику кількість моделей: Citroën, Peugeot, Renault та інші. Перш за все, автомобілі французьких автоконцернів приваблюють своїх покупців доступною вартістю, також, клас даних автомобілів набагато перевищує їх ціну. За відносно невеликі гроші, у новоспеченого автовласника є можливість отримати автомобіль, який мало чим поступатиметься корейським, японським або німецьким автомобілям.

Через велику кількість французьких автомобілів на території України, ринок цих б/у машин досить заповнений. Багато автовласників продають свої машини огляду на їх вік, після масштабних аварій, або просто, змінюють авто на марки, вище рівнем.

Тому, якщо ви вирішили продати французький автомобіль в Україні, ви можете зіткнуться з деякими труднощами.

Варіанти для продажу французьких авто в Україні

Перш за все, ви можете спробувати продати машину самостійно. Немає нічого складного в тому, щоб розмістити оголошення на різноманітних автомайданчиках. Будьте впевнені, дзвінки не змусять себе чекати. Але, як правило, такі майданчики дуже щільно переглядають перекупники авто, тому, ви повинні бути готові до пропозицій про значне зниження цін. Якщо ви до такого готові – у вас є всі шанси.

Другий варіант – це комісійні майданчики. Тут ви віддаєте свій автомобіль на реалізацію, де він буде стояти з десятками (а часом – і сотнями) таких же транспортних засобів. Більше того, комісійні майданчики беруть не тільки великий відсоток за продаж вашої машини, а й за її розміщення на майданчику.

Третій варіант – автовикуп французьких автомобілів. І його ми розглянемо докладніше.

Автовикуп французьких авто в Києві і Україні

Викуп авто на території України – досить розвинений бізнес. Існує безліч компаній, готових купити вашу машину французької марки. Чому, серед безлічі пропозицій ви повинні вибрати Express Vykup?

  • більше 15 роботи на ринку викупу авто;
  • юридично незаплямована репутація;
  • виплата 90% ринкової вартості машини;
  • співпраця з найбільшими компаніями;
  • європейський рівень обслуговування.

Ці та багато інших переваг, зробили Express Vykup лідером на ринку викупу автомобілів, як французьких брендів, так і інших.

Обравши нашу компанію, ви здивуєтеся, як швидко (угода відбувається протягом кількох годин, максимум – 1 робочий день) і вигідно (ви отримаєте на руки 90% ринкової вартості авто) можна продати авто в Україні.

Чекаємо на ваші заявки і дзвінки через форми зворотного зв’язку і телефони, вказані на сайті. Рекомендуємо прикріплювати фото вашого авто для прискорення процесу оцінки. Продайте ваш автомобіль вже сьогодні!Викуп французьких автомобілів - Фото №16Позвонить сейчас