Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України
Меню
 • Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №2
 • Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України

Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №7Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №8Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №9Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №10Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №12

Трейд Ін (Trade-In) – це спеціальна програма, що надає можливість обміняти транспортний засіб з пробігом, а натомість отримати новий автомобіль. Під час операції клієнти повинні лише оплатити різницю в ціні, якщо в цьому буде необхідність.

Обмін старої машини на нову машину в Україні

Укладаючи договір з нашою компанією на Трейд Ін, ви зможете придбати новий автомобіль, частина вартості якого погашається за рахунок ціни старого ТЗ з пробігом. Якщо вас цікавить обмін свого авто на інше без доплати, наші фахівці проведуть всебічний аналіз автомобіля. За результатами оцінювання буде розраховуватися його вартість, а також розширюватися або звужуватися коло пропозицій по схемі Trade In.

Якщо технічний стан автомобіля не найкращий, ми запропонуємо вам обмін машин в Україні з доплатою. У разі, якщо експерт високо оцінить ваш транспортний засіб, ми готові запропонувати за нього кошти, у розмірі аж до 90% від його ринкової вартості.

Завдяки 25 філіям, розташованим по всій країні, ми здійснюємо швидкий і вигідний обмін автомобілів у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України.

Переваги Trade In авто в Києві

Як і у будь-який інший системі, у Трейд Ін є свої плюси та мінуси. Наскільки вигідний продаж і обмін авто саме у вашому випадку, можна дізнатися з наступних сильних сторін програми:

 • Ви максимально звільняєтесь від необхідності займатися питанням купівлі/продажу. Всі нюанси процедури, з технічної та юридичної сторони, ми беремо на себе. Кожне дія укладається в рамки укладеного договору, завдяки чому значно спрощується продаж машин Трейд Ін в Києві і інших містах країни. Також скорочуються терміни на переоформлення документів, банківські перекази та інше.
 • Ви звільняєтесь від 90% паперової тяганини. Обмін авто з пробігом на авто з пробігом, як і повністю нове ТЗ, відбувається одночасно. Завдяки цьому, збирати документи і звертатися до держорганів потрібно лише одного разу.
 • У вас з’являється можливість здійснити покупку нового автомобіля без значних фінансових витрат. Якщо ви не хочете поміняти або купити авто в Трейд Ін з доплатою, то на покупку іншої машини з пробігом може повністю вистачити вартості вашого б/у автомобіля.
 • Ви захищені. Більше 18-ти років ми займаємося викупом, ремонтом і здійснюємо обмін автомобіля на автомобіль за програмою Трейд Ін. За такий тривалий термін ми навчилися достовірно оцінювати будь-який транспортний засіб, озвучувати реальну вартість авто і повністю відповідати високому статусу і репутації надійної компанії. В юридичній чистоті і прозорості умов укладених документів і договорі ви можете не сумніватися.

Як проходить обмін б/у авто в Києві, Харкові та інших містах України

Перш ніж здати і купити машину в Трейд Ін, ви можете вивчити особливості процедури:

 • Збір документів і оцінка. Продаж авто з пробігом по Трейд Ін вимагає мінімальної кількості документів, а оцінювання транспортного засобу залежить від умов договору. Якщо вас цікавить придбання нового автомобіля, то салон Трейд Ін направить свого спеціаліста для експертизи. Якщо ж, ви хочете обміняти свій б/у транспорт на авто з пробігом, ми наймемо незалежного експерта, який оцінить обидва автомобілі для мінімізації різниці в ціні.
 • Оформлення. Ми беремо на себе всі маніпуляції юридичного характеру і заповнюємо потрібні папери особисто.
 • Закінчення операції. Як тільки гроші надійдуть на ваш рахунок, буде успішно здійснений обмін б/у авто на авто з доплатою, в Україні з’явиться ще один володар нового транспортного засобу – ви. З цього моменту угода вважатиметься повністю закритою.

Машини по Трейд Ін: умови і нюанси

Наш сайт обміну авто надає послуги, завдяки яким ви зможете стати власником нової машини максимально швидко. Однак є деякі особливості даної процедури:

 • За програмою ми приймаємо іномарки і вітчизняні автомобілі, але дата їх випуску – не раніше 2000-го року.
 • Виходячи з ринкової вартості транспортного засобу, ви можете продати і поміняти машину в Трейд Ін з доплатою або без неї. Але чим гірший стан вашого автомобіля, тим нижчою буде оцінка незалежного експерта. Отже, тим менше варіантів ми зможемо запропонувати вам за програмою Trade-In.
 • У нашій компанії можливий обмін легкових автомобілів незалежно від їх стану. В тому числі, якщо ваше авто не на ходу або потрапило в ДТП.

Більш того, якщо ви потрапили в аварію, то продаж Трейд Ін автомобілів можливий на місці. Тобто, ви можете відразу звернутися до нас, пригнати автомобіль, здійснити доплату і виїхати вже на новому транспортному засобі. Пам’ятайте, чим сильніше наслідки аварії позначаться на вашій машині, тим нижчою буде оцінка експертизи, отже, знизиться і її ринкова вартість.

Купити авто за програмою Трейд Ін – це вигідне рішення, яка рятує продавця від зайвих турбот.Купити авто – програма Трейд Ін в Києві та інших містах України - Фото №17Позвонить сейчас