Меню
  • Автовикуп в Одесі
  • Автовикуп в Одесі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Одесі

Автовикуп в Одесі - Фото №6Автовикуп в Одесі - Фото №7Автовикуп в Одесі - Фото №8Автовикуп в Одесі - Фото №9Автовикуп в Одесі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Одесі - Фото №11

Як продати автомобіль в Одесі без ризиків?

Безумовно, на сьогоднішній день, більшість одеситів не довіряє рекламі. І Ви, вирішивши продати машину в Одесі, також будете ставитися до неї з підозрою. Трапляються різні життєві ситуації, коли може знадобитися терміновий автовикуп в Одесі. Давайте розглянемо можливі варіанти, як швидко продати автомобіль?

Подати оголошення в газети і на відповідні інтернет-ресурси. До речі, місто вкажіть обов’язково, особливо на сторінках інтернету, щоб не завантажувати свого часу відповідями на «нецільові» телефонні дзвінки з інших міст. Не вдаючись в подробиці, доводиться визнати, що ймовірність на терміновий викуп авто в Одесі, впевнено йде до нуля. За статистикою, продаж автомобіля через газети та інтернет-ресурси займає в середньому близько трьох тижнів. У той час, як EXPRESS VYKUP здійснює автовикуп в Одесі протягом одного дня. Ви автоматично уникаєте ризику залишитися без грошей і автомобіля, зв’язавшись з непорядними покупцями, а то і просто шахраями. Компанія EXPRESS VYKUP має 15 років досвіду роботи на ринку викупу автомобілів в Одесі і ще в 21 місті по всій території України.

Іншим варіантом, як продати авто в Одесі – продаж авто через комісійний магазин. Необхідно нагадати, що комісійні магазини, авто після ДТП в Одесі на продаж не беруть. Про терміновий продаж автомобіля через комісійний магазин також говорити не доводиться, при цьому сума, яку потім вирахують «за послуги» отриманої від продажу автомобіля, майже напевно вас неприємно здивує. У той час, як EXPRESS VYKUP гарантовано зробить авто викуп  за ціну, яка становить 90% від ринкової вартості без додаткових вкладень з боку продавця. Наш оцінювач просто під’їде в вказане вами місце, оцінить автомобіль і, за погодженням сторін, відразу ж оформить угоду і ви отримаєте гроші. Погодьтеся, це дуже непоганий варіант, особливо, якщо ви змушені брати кредит на авто і вам потрібна певна заставна сума.

Третій варіант – це спробувати продати автомобіль на авторинку. В цьому випадку вам також доведеться нести певні витрати. І треба сказати – не малі, особливо, якщо швидко продати машину не вийде. А гарантії на ринку, звичайно, немає ніякої. Цілком можливо, що простоявши кілька тижнів, вам, в результаті, все одно доведеться звернутися в компанію, яка здійснює терміновий автовикуп в Одесі.

Загалом, як показує практика, на сьогоднішній день послуга викуп авто в Одесі є найбільш вигідним варіантом для бажаючих продати свій автомобіль.