Автовикуп в Одесі
Меню
  • Автовикуп в Одесі - Фото №2
  • Автовикуп в Одесі - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Одесі

Автовикуп в Одесі - Фото №7Автовикуп в Одесі - Фото №8Автовикуп в Одесі - Фото №9Автовикуп в Одесі - Фото №10Автовикуп в Одесі - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Одесі - Фото №12

Як продати автомобіль в Одесі без ризиків?

Безумовно, на сьогоднішній день, більшість одеситів не довіряє рекламі. І Ви, вирішивши продати машину в Одесі, також будете ставитися до неї з підозрою. Трапляються різні життєві ситуації, коли може знадобитися терміновий автовикуп в Одесі. Давайте розглянемо можливі варіанти, як швидко продати автомобіль?

Подати оголошення в газети і на відповідні інтернет-ресурси. До речі, місто вкажіть обов’язково, особливо на сторінках інтернету, щоб не завантажувати свого часу відповідями на «нецільові» телефонні дзвінки з інших міст. Не вдаючись в подробиці, доводиться визнати, що ймовірність на терміновий викуп авто в Одесі, впевнено йде до нуля. За статистикою, продаж автомобіля через газети та інтернет-ресурси займає в середньому близько трьох тижнів. У той час, як EXPRESS VYKUP здійснює автовикуп в Одесі протягом одного дня. Ви автоматично уникаєте ризику залишитися без грошей і автомобіля, зв’язавшись з непорядними покупцями, а то і просто шахраями. Компанія EXPRESS VYKUP має 15 років досвіду роботи на ринку викупу автомобілів в Одесі і ще в 21 місті по всій території України.

Іншим варіантом, як продати авто в Одесі – продаж авто через комісійний магазин. Необхідно нагадати, що комісійні магазини, авто після ДТП в Одесі на продаж не беруть. Про терміновий продаж автомобіля через комісійний магазин також говорити не доводиться, при цьому сума, яку потім вирахують «за послуги» отриманої від продажу автомобіля, майже напевно вас неприємно здивує. У той час, як EXPRESS VYKUP гарантовано зробить авто викуп  за ціну, яка становить 90% від ринкової вартості без додаткових вкладень з боку продавця. Наш оцінювач просто під’їде в вказане вами місце, оцінить автомобіль і, за погодженням сторін, відразу ж оформить угоду і ви отримаєте гроші. Погодьтеся, це дуже непоганий варіант, особливо, якщо ви змушені брати кредит на авто і вам потрібна певна заставна сума.

Третій варіант – це спробувати продати автомобіль на авторинку. В цьому випадку вам також доведеться нести певні витрати. І треба сказати – не малі, особливо, якщо швидко продати машину не вийде. А гарантії на ринку, звичайно, немає ніякої. Цілком можливо, що простоявши кілька тижнів, вам, в результаті, все одно доведеться звернутися в компанію, яка здійснює терміновий автовикуп в Одесі.

Загалом, як показує практика, на сьогоднішній день послуга викуп авто в Одесі є найбільш вигідним варіантом для бажаючих продати свій автомобіль.

Які автомобілі викуповує EXPRESS VYKUP в Одесі?

Продаючи авто самостійно, кожен водій намагається помити і відполірувати автомобіль, щоб той виглядав більш презентабельно і свіжо. Звичайно, зовнішній вигляд машини має величезне значення під час продажу. Однак, це не стосується продажу транспортного засобу через автовикуп в Одесі. Викуп авто від компанії EXPRESS VYKUP в місті Одеса, само собою, дивиться на зовнішній вигляд машини, але оцінку ми здійснюємо, виходячи з технічного стану автомобіля.

Якщо покупець може «крутити носом» вишукуючи скол фарби або подряпину на кузові, то ми ж купуємо авто в будь-якому стані, абсолютно будь-якого кольору, не важливо в якій комплектації. Марка автомобіля теж не має значення, адже ми купуємо все: Hyundai, Volkswagen, Skoda, Daewoo, Opel, Mazda, Mitsubishi, Toyota, Chevrolet, Renault, Lexus, Nissan, Jeep, Chery, BMW, Mini, MG, Suzuki, ЗАЗ, Subaru, Audi, Kia, Honda, Ford, Dacia, Ravon, Chrysler, Tesla, Land Rover, Volvo, Mercedes, Peugeot, Infinity, Porsche, Fiat, Lancia, Geely, Citroen, Great Wall, Ssang Yong, SEAT, Smart, Acura , Alfa Romeo і інші.

Компанія EXPRESS VYKUP готова дорого викупити в Одесі авто в будь-якому стані, наприклад: бите, з поломками, без двигуна, згоріле, з пробігом, кредитне, на єврономерах або на будь-який іншій іноземній реєстрації, нове, з-під таксі, потопельник, після капітального ремонту або відновлене, що не на ходу, після ДТП і т.д.

Терміновий викуп авто після ДТП Одеса

Аварії в Одесі, як відомо, відбуваються часто тому в місті з’явилося досить багато різних авторазборок. Вони викуповую биті автомобілі за низькою ціною щоб в найближчому майбутньому продати його запчастини втридорога потребують даних деталях автовласникам.

На щастя, експрес викуп в місті Одеса теж займається скупкою машин після ДТП. Ми пропонуємо за биті авто високу ціну і викуповуємо аварійні автомобілі максимально вигідно для наших клієнтів. Ви без проблем всього за пару годиною можете продати нам в EXPRESS VYKUP будь-яку машину після ДТП, згорілий або потонув автомобіль, м’яте або тотальне авто.

Де в Одесі продати машину в автовикуп?

Автовикуп в Одесі працює по всьому місту і наші фахівці можуть терміново під’їхати до Вас в будь-яку його частину, включаючи вулиці: Краснова, Михайла Грушевського, Інглезі, Буніна, Велика Арнаутська, Балківська, Пушкінська, Хімічна, Мала Арнаутська, Краснослободская, Жуковського, Проселочная, Пастера, Канатна, Разумовська, Дальницька, Бугаївська, Бабеля, М’ясоєдовська, Мельницька, Столбова, Житомирська, Маловського, Вапняна, Чорноморського-Козацтва, Шкодова Гора, Академіка Філатова, Слобідська, Торгова Софіївська, Кінна, Рішельєвська, Жуковського, Успенська, Космонавтів, Ромашковая та інші.Автовикуп в Одесі - Фото №17Позвонить сейчас