Меню
  • Автовикуп в Хмельницькому
  • Автовикуп в Хмельницькому - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Хмельницькому

Автовикуп в Хмельницькому - Фото №6Автовикуп в Хмельницькому - Фото №7Автовикуп в Хмельницькому - Фото №8Автовикуп в Хмельницькому - Фото №9Автовикуп в Хмельницькому - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Хмельницькому - Фото №11

Так буває, і буває часто, що автомобіль необхідно продати терміново. І автовласник починає в паніці кидатися по всіх можливих і неможливих місцях Хмельницького в пошуках покупця, який зможе дати в мінімальні терміни адекватну суму за його автомобіль. Безумовно, можна і оголошення подати в газети, і на інтернет-ресурси. Можна і на авторинок під’їхати, і навіть в комісійний магазин. Але, на жаль, в термінових випадках адекватна ціна зазвичай буває в кілька разів менше ринкової. При такій форс-мажорній ситуації, мабуть найкраще буде скористатися послугою – автовикуп в Хмельницькому. Це позбавить вас від безлічі проблем, пов’язаних з пошуком покупця, оформленням угоди і отриманням необхідної грошової суми.

Компанія EXPRESS VYKUP вже здійснює автовикуп в Хмельницькому і ще в двадцять одній області України. Процес максимально спрощений таким чином, щоб Ви могли протягом двох-трьох годин отримати за свій автомобіль суму від 90% ринкової ціни. І все це, без додаткових витрат і зайвого нервування. Ми практично все робимо за продавця, якому залишається тільки підписати необхідні документи і отримати свої гроші. І, звичайно, для початку, звернутися до нас по телефону або по електронній пошті.

Процедура автовикупу в Хмельницькому

Ви телефонуєте або відправляєте лист електронною поштою. Або Ви можете попередньо оцінити свій автомобіль на нашому сайті. Для цього потрібно онлайн відповісти на декілька нескладних запитань по характеристикам продаваного автомобіля. Буквально через кілька миттєвостей, один з наших фахівців з оцінки транспортних засобів повідомить приблизну продажну вартість вашого автомобіля.

Якщо озвучена вартість прийнятна, з вами зв’язується наш фахівець для проведення вже остаточної оцінки автомобіля. Ви домовляєтеся про час і місце зустрічі таким чином, щоб це було максимально зручно для вас. Тобто, наш фахівець під’їде в будь-який вказаний вами час і місце і вже там зробить огляд автомобіля для остаточної його оцінки.

Спеціаліст по оцінці під’їжджає у вказаний вами час і місце, проводить остаточну оцінку автомобіля і озвучує суму, яку компанія готова заплатити за транспортний засіб. Якщо вартість вас влаштовує, угода оформляється на місці і Ви відразу ж отримуєте обумовлену суму.