Автовикуп в Івано-Франківську
Меню
  • Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №2
  • Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Івано-Франківську

Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №7Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №8Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №9Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №10Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №11 (Пока оценок нет)
Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №12Loading...
Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №13

Ви не дуже довіряєте рекламним оголошенням, вважаючи, що автовикуп може і здійснюється швидко, але за заниженою ціною? Напевно, ви ще не намагались продавати машину самостійно.

Продати авто в Івано-Франківську – викуп авто від Express Vykup!

Автомобіль можна продати на авторинку або розмістивши оголошення в газетах і на інтернет-ресурсах. Спробуємо порівняти, яким чином здійснюється продаж б/у автомобілів через комісійні магазини Івано-Франківська та компанії, що надають викуп авто в Івано-Франківську.

Яким чином працюють комісійні магазини? Уклавши договір на продаж автомобіля і отримавши свої комісійні, менеджер з продажу розміщує в газетах і на інтернет-сторінках оголошення про продаж вашого транспортного засобу, що ви можете зробити і самостійно. Далі він зв’язується з потенційними покупцями, охочими придбати ваш автомобіль. Схема така ж, як якщо б Ви самі зайнялися продажом автомобіля. Тільки в цьому випадку, Вам доведеться заплатити за дану послугу. Подібний продаж може зайняти досить багато часу, крім того, у Вас не буде ніякої гарантії, що машина буде продана.

EXPRESS VYKUP здійснює автовикуп в Івано-Франківську набагато простіше і швидше. Фахівець, який займається оцінкою автомобілів, безкоштовно під’їжджає в вказане вами місце в той час, коли Вам буде найзручніше. А якщо ви хочете попередньо оцінити вартість свого автомобіля, то можете легко це зробити і на сайті компанії. Після остаточної оцінки автомобіля, отримати обумовлену суму і укласти угоду купівлі-продажу, ви можете відразу ж. Ніяких додаткових витрат на оформлення угоди, додаткових комісійних або дивідендів Вам оплачувати не потрібно. Компанія EXPRESS VYKUP працює на ринку автовикупу в Івано-Франківську і інших 22 областях України вже протягом 15 років, тому ви можете не турбуватися про надійність і безпеку продажу автомобіля.

Одним з переваг також є те, що EXPRESS VYKUP здійснює викуп автомобілів після ДТП і викуп кредитних авто в Івано-Франківську, крім покупки б/у машин. Звичайно, жоден комісійний магазин не бере на продаж такі автомобілі, навіть при дуже великих комісійних виплатах.

Які транспортні засоби скуповує викуп авто в Івано-Франківську?

Автовикуп від компанії EXPRESS VYKUP купує легкові, вантажні транспортні засоби та спец. техніку всіх виробників. До речі, для нас не має значення пробіг автомобіля і його рік випуску. Викуп авто в Івано-Франківську дорого купить машину будь-якої марки, наприклад: Skoda, Tesla, Porsche, Nissan, Renault, Audi, Dacia, Toyota, Daewoo, Ford, BMW, Ssang Yong, Alfa Romeo, Smart, Volvo, Hyundai, Chrysler, Mazda, Ravon, Opel, Lancia, Volkswagen, Mini, Honda, Land Rover, Lexus, Kia, Chery, SEAT, Peugeot, Chevrolet, Mercedes, Jeep, Citroen, Acura, Geely, Fiat, Mitsubishi, Suzuki, Great Wall, ЗАЗ, Infinity, Subaru та інші.

Також Ви можете продати нам аварійні, биті, іржаві автомобілі і машини після ДТП або нема на ходу. До того ж, EXPRESS VYKUP скуповує не тільки нові авто, а й з пробігом, на єврономерах, кредитні, згорілі, зі зламаним двигуном або з іншими поломками, з-під таксі, проблемні, без мотора, іржаві і в будь-якому іншому стані.

Тип кузова, модель і комплектація Вашого автомобіля не мають значення. Автовикуп в Івано-Франківську може викупити будь-який транспортний засіб за пристойні гроші.

Викуп машин після ДТП Івано-Франківськ

Продати авто після аварії в Івано-Франківську простіше простого. Компанія EXPRESS VYKUP скуповує дорого машини після ДТП по всій території міста Івано-Франківськ. Наші фахівці можуть приїхати до Вас прямо на місце події і тут же викупити аварійний автомобіль.

Крім Автовикуп бите авто можна також здати на запчастини на авторозбирання. Однак, дані контори пропонують смішні гроші за аварійні автомобілі. Тому якщо Ви потрапили в ДТП, то відразу телефонуйте нам. Викуп машин після аварії в Івано-Франківську вирішить всі проблеми з автомобілем і викупить його всього за кілька годин.

Де працює автовикуп?

Викуп авто від компанії EXPRESS VYKUP працює по всій Україні, зокрема в Івано-Франківській області. У самому місті Івано-Франківськ наші фахівці можуть приїхати в будь-яку частину міста, включаючи вулиці: Незалежності, Галицька, Олександра Довженка, Гетьмана Мазепи, Симона Петлюри, Михайла Грушевського, Євгена Коновальця, Ребета, Чорновола, Дністровська, Івасюка, Довга, Бельведерська, Андрія Мельника, Надрічна, Академіка Сахарова, Січових Стрільців, Драгоманова, Івана-Франка, Гетьмана Сагайдачного, Василя Симоненка, Вовчинецька, Побутова, Національної Гвардії, Богдана Лепкого та інші.Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №18Позвонить сейчас