Меню
  • Автовикуп в Івано-Франківську
  • Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Івано-Франківську

Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №6Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №7Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №8Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №9Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Івано-Франківську - Фото №11

Ви не дуже довіряєте рекламним оголошенням, вважаючи, що автовикуп може і здійснюється швидко, але за заниженою ціною? Напевно, ви ще не намагались продавати машину самостійно.

Продати авто в Івано-Франківську – викуп авто від Express Vykup!

Автомобіль можна продати на авторинку або розмістивши оголошення в газетах і на інтернет-ресурсах. Спробуємо порівняти, яким чином здійснюється продаж б/у автомобілів через комісійні магазини Івано-Франківська та компанії, що надають викуп авто в Івано-Франківську.

Яким чином працюють комісійні магазини? Уклавши договір на продаж автомобіля і отримавши свої комісійні, менеджер з продажу розміщує в газетах і на інтернет-сторінках оголошення про продаж вашого транспортного засобу, що ви можете зробити і самостійно. Далі він зв’язується з потенційними покупцями, охочими придбати ваш автомобіль. Схема така ж, як якщо б Ви самі зайнялися продажом автомобіля. Тільки в цьому випадку, Вам доведеться заплатити за дану послугу. Подібний продаж може зайняти досить багато часу, крім того, у Вас не буде ніякої гарантії, що машина буде продана.

EXPRESS VYKUP здійснює автовикуп в Івано-Франківську набагато простіше і швидше. Фахівець, який займається оцінкою автомобілів, безкоштовно під’їжджає в вказане вами місце в той час, коли Вам буде найзручніше. А якщо ви хочете попередньо оцінити вартість свого автомобіля, то можете легко це зробити і на сайті компанії. Після остаточної оцінки автомобіля, отримати обумовлену суму і укласти угоду купівлі-продажу, ви можете відразу ж. Ніяких додаткових витрат на оформлення угоди, додаткових комісійних або дивідендів Вам оплачувати не потрібно. Компанія EXPRESS VYKUP працює на ринку автовикупу в Івано-Франківську і інших 22 областях України вже протягом 15 років, тому ви можете не турбуватися про надійність і безпеку продажу автомобіля.

Одним з переваг також є те, що EXPRESS VYKUP здійснює викуп автомобілів після ДТП і викуп кредитних авто в Івано-Франківську, крім покупки б/у машин. Звичайно, жоден комісійний магазин не бере на продаж такі автомобілі, навіть при дуже великих комісійних виплатах.