Меню
  • Викуп авто в Кіровограді
  • Викуп авто в Кіровограді - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто в Кіровограді

Викуп авто в Кіровограді - Фото №6Викуп авто в Кіровограді - Фото №7Викуп авто в Кіровограді - Фото №8Викуп авто в Кіровограді - Фото №9Викуп авто в Кіровограді - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Викуп авто в Кіровограді - Фото №11

Свого часу, єдиною можливістю, як продати автомобіль в Кіровограді, був авторинок. Та й зараз, деякі продавці машин, за інерцією, везуть свої автомобілі на авторинок. Хоча, на сьогоднішній день, існують набагато вигідніші можливості продати машину без зайвих проблем і непотрібних клопотів. Як показують соціологічні дослідження, за останній час різко зросла кількість охочих скористатися автовикупом в Кіровограді. В кінцевому підсумку, такий варіант виявляється найбільш виграшним. Давайте спробуємо порівняти два можливих варіанти продажу автомобіля – на ринку і через компанію, яка здійснює викуп авто в Кіровограді.

Express Vykup – лідер ринку автовикупу в Кіровограді!

Якщо ви звернетеся в компанію EXPRESS VYKUP, яка має досвід п’ятнадцяти років надання послуги автовикупу в Кіровограді, то витрат не буде взагалі. Тобто, вам навіть не доведеться витрачатися на бензин, щоб під’їхати в наш офіс. Спеціаліст по оцінці безкоштовно під’їде в те місце, яке ви назвете. До речі, він уповноважений відразу ж здійснити операцію «купівлі-продажу» при взаємній згоді. Всі витрати з оформлення угоди наша компанія також бере на себе, ви просто отримуєте на руки обумовлену суму.

Для попередньої оцінки автомобіля можна просто заповнити нескладну анкету на нашому сайті, в якій потрібно вказати характеристики продаваного автомобіля і, по можливості, додати фотографії машини. Через кілька хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами по телефону або електронній пошті, і повідомить приблизну ціну, за якою компанія EXPRESS VYKUP готова придбати автомобіль. До слова, наша компанія здійснює швидкий викуп авто в Кіровограді за ціною, що становить 90% від ринкової вартості. І це без яких би то не було додаткових витрат з вашого боку!

Якщо ж ви вирішили спробувати щастя на авторинку, витрати мають бути, прямо скажемо, чималі. Мабуть, найбільші з них будуть пов’язані з оплатою місця на ринку. Необхідно також врахувати той факт, що продати автомобіль в Кіровограді в перший же виїзд може і не вийти. До витрат за місце на ринку додадуться інші, менш великі, і тим не менш, теж витрати. Це, так звана, передпродажна підготовка автомобіля, витрати на бензин, витрати на оформлення угоди у нотаріуса, зняття з обліку транспортного засобу, оформлення Генеральної довіреності, тощо.

Таким чином, якщо порахувати всі витрати, які з кожним продажним днем ​​будуть тільки збільшуватися, швидше за все зароблена сума буде набагато меншою, ніж запропонована EXPRESS VYKUP.