Меню
  • Автовикуп в Чернівцях
  • Автовикуп в Чернівцях - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Чернівцях

Автовикуп в Чернівцях - Фото №6Автовикуп в Чернівцях - Фото №7Автовикуп в Чернівцях - Фото №8Автовикуп в Чернівцях - Фото №9Автовикуп в Чернівцях - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Чернівцях - Фото №11

Викуп авто в Чернівцях – лідер в питанні продажу автомобілів в Україні

За даними управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Чернівецька і Тернопільська області в 2017 році стали найбезпечнішими областями за кількістю аварій на дорогах. І, тим не менш, дорожньо-транспортні пригоди на дорогах відбуваються із систематичною регулярністю. А за даними все тієї ж статистики однією з причин більшості аварій є технічно несправні транспортні засоби.

Тому представники дорожньої поліції наполегливо рекомендують водіям ретельно стежити за технічним станом своїх автомобілів. В ідеалі, звичайно, якщо є така можливість, один раз в сім років купувати новий автомобіль, якщо мова йде про машини європейського, японського або американського виробництва. У разі українських або китайських авто – краще оновлювати «залізного коня» кожні п’ять років.

Тим більше, що на сьогоднішньому ринку викупу авто в Чернівцях, можна швидко і без проблем отримати гроші за свій старий автомобіль і, додавши деяку суму, придбати новий. Компанія EXPRESS VYKUP вже п’ятнадцять років здійснює викуп авто. Автоскупка в Чернівцях – ми здійснюємо за цінами до 90% від ринкових. Колектив компанії робить все можливе для зручності наших клієнтів. Наприклад, щоб оцінити вартість автомобіля, вам зовсім не обов’язково під’їжджати в наш офіс. Спеціаліст по оцінці сам під’їде в те місце і в той час, який ви вкажете йому, абсолютно безкоштовно. До речі, наш фахівець з оцінки уповноважений відразу викупити автомобіль, якщо вас влаштує ціна. А попередню оцінку транспортного засобу і зовсім можна здійснити не виходячи з дому – на сайті нашої компанії. Вам буде необхідно лише заповнити нескладну анкету про основні характеристики автомобіля.

Чому в Чернівцях слід зупинитися на Express Vykup?

Є, звичайно, і інші компанії, які надають послугу автовикупу в Чернівцях, і ви, безумовно, повинні розглянути кілька варіантів, перш ніж прийняти правильне рішення. Для цього необхідно знайти дійсно серйозну компанію з викупу авто, щоб мінімізувати можливі ризики невдалої угоди. Основна рекомендація, в цьому випадку, звертатися виключно в компанії, які вже багато років працюють на ринку викупу авто в Чернівцях. І ще, компанія повинна бути великою, тобто здійснювати викуп автомобілів не тільки в Чернівцях, а й в інших областях України. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що в процесі укладення угоди не виникне ніяких несподіваних проблем і додаткових витрат – таких, як плата за оформлення угоди або оцінку автомобіля. До слова, EXPRESS VYKUP оцінку автомобіля здійснює абсолютно безкоштовно, і всі витрати з оформлення угоди «купівлі-продажу» бере виключно на себе.