Автовикуп в Чернівцях
Меню
  • Автовикуп в Чернівцях - Фото №2
  • Автовикуп в Чернівцях - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Чернівцях

Автовикуп в Чернівцях - Фото №7Автовикуп в Чернівцях - Фото №8Автовикуп в Чернівцях - Фото №9Автовикуп в Чернівцях - Фото №10Автовикуп в Чернівцях - Фото №11 (Пока оценок нет)
Автовикуп в Чернівцях - Фото №12Loading...
Автовикуп в Чернівцях - Фото №13

Викуп авто в Чернівцях – лідер в питанні продажу автомобілів в Україні

За даними управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Чернівецька і Тернопільська області в 2017 році стали найбезпечнішими областями за кількістю аварій на дорогах. І, тим не менш, дорожньо-транспортні пригоди на дорогах відбуваються із систематичною регулярністю. А за даними все тієї ж статистики однією з причин більшості аварій є технічно несправні транспортні засоби.

Тому представники дорожньої поліції наполегливо рекомендують водіям ретельно стежити за технічним станом своїх автомобілів. В ідеалі, звичайно, якщо є така можливість, один раз в сім років купувати новий автомобіль, якщо мова йде про машини європейського, японського або американського виробництва. У разі українських або китайських авто – краще оновлювати «залізного коня» кожні п’ять років.

Тим більше, що на сьогоднішньому ринку викупу авто в Чернівцях, можна швидко і без проблем отримати гроші за свій старий автомобіль і, додавши деяку суму, придбати новий. Компанія EXPRESS VYKUP вже п’ятнадцять років здійснює викуп авто. Автоскупка в Чернівцях – ми здійснюємо за цінами до 90% від ринкових. Колектив компанії робить все можливе для зручності наших клієнтів. Наприклад, щоб оцінити вартість автомобіля, вам зовсім не обов’язково під’їжджати в наш офіс. Спеціаліст по оцінці сам під’їде в те місце і в той час, який ви вкажете йому, абсолютно безкоштовно. До речі, наш фахівець з оцінки уповноважений відразу викупити автомобіль, якщо вас влаштує ціна. А попередню оцінку транспортного засобу і зовсім можна здійснити не виходячи з дому – на сайті нашої компанії. Вам буде необхідно лише заповнити нескладну анкету про основні характеристики автомобіля.

Чому в Чернівцях слід зупинитися на Express Vykup?

Є, звичайно, і інші компанії, які надають послугу автовикупу в Чернівцях, і ви, безумовно, повинні розглянути кілька варіантів, перш ніж прийняти правильне рішення. Для цього необхідно знайти дійсно серйозну компанію з викупу авто, щоб мінімізувати можливі ризики невдалої угоди. Основна рекомендація, в цьому випадку, звертатися виключно в компанії, які вже багато років працюють на ринку викупу авто в Чернівцях. І ще, компанія повинна бути великою, тобто здійснювати викуп автомобілів не тільки в Чернівцях, а й в інших областях України. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що в процесі укладення угоди не виникне ніяких несподіваних проблем і додаткових витрат – таких, як плата за оформлення угоди або оцінку автомобіля. До слова, EXPRESS VYKUP оцінку автомобіля здійснює абсолютно безкоштовно, і всі витрати з оформлення угоди «купівлі-продажу» бере виключно на себе.

Які машини можна продати в Чернівцях за допомогою компанії EXPRESS VYKUP?

Автовикуп в Чернівцях купує автомобілі всіх виробників: європейських, американських, японських, індійських, українських, китайських, корейських і так далі. Ви можете продати нам будь-який автомобіль незалежно від його року випуску, кольору, моделі, типу кузова або комплектації.

Викуп авто від компанії EXPRESS VYKUP всього за кілька годин може викупити машину будь-якої існуючої марки: Lexus, Toyota, Mazda, Tesla, Chrysler, Porsche, Audi, Honda, Mercedes, Land Rover, BMW, Jeep, Volkswagen, Ford, Infinity, Skoda, Alfa Romeo, Renault, Opel, Mitsubishi, Volvo, Chevrolet, Dacia, Mini, ЗАЗ, Ssang Yong, Citroen, Nissan, Daewoo, Great Wall, Peugeot, Geely, Lancia, Hyundai, Kia, Chery, SEAT, Suzuki, Ravon, Fiat , Smart, Acura, Subaru і інших.

До того ж, продати машину в Чернівцях можна як на українській реєстрації, так і нерозмитнену. Компанія EXPRESS VYKUP купує старі і нові авто, машини після аварії або ДТП, з несправностями, з пробігом, зі зламаною АКПП, без двигуна, авто потопельники, що не на ходу, згорілі, кредитні, биті і в іншому стані.

Викуп автомобілів після ДТП Чернівці

Дорожньо-транспортні пригоди сильно псують як зовнішній вигляд автомобіля, так і призводять до несправність його деталі. Звичайно, навіть в тотальних автомобілях все ще є якісь запчастини, які ще можуть стати в нагоді. Тому будь-яке бите авто завжди можна продати.

Зрозуміло, найшвидшим способом продати авто після ДТП в Чернівцях є EXPRESS VYKUP. Скупка аварійних машин завжди готова швидко купити будь-який автомобіль, в якому б стані він не був. Ми дорого оцінюємо биті машини і платимо реальні гроші, навіть не відходячи від авто.

Де працює компанія EXPRESS VYKUP в Чернівцях?

Викуп авто в місті Чернівці працює без вихідних і викуповує автомобілі вулицями: Головна, Хотинська, Січових Стрільців, Корсунська, Сторожинецька, Заводська, Шевченко, Оріхівська, Галицький Шлях, Київська, Вижницька, Винниченко, Коломийська, Російська, Комунальників, Садова, 29 березня , Богдана Хмельницького, Дзержика, Миру, Олега Кошового, Канівська, Зої Космодем’янської, Героїв Майдану, Університетська, Маршала Рибалко, Заставнівський, Лук’яна Кобилиці і іншим.Автовикуп в Чернівцях - Фото №18Позвонить сейчас