Меню
  • Автовикуп у Житомирі
  • Автовикуп у Житомирі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп у Житомирі

Автовикуп у Житомирі - Фото №6Автовикуп у Житомирі - Фото №7Автовикуп у Житомирі - Фото №8Автовикуп у Житомирі - Фото №9Автовикуп у Житомирі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп у Житомирі - Фото №11

За статистичними даними, на сьогоднішній день, в шістдесяти випадках зі ста, продаж автомобілів в Житомирі здійснюється через компанії, які здійснюють автовикуп. Житомир, до речі, на ринку автомобілів займає одне з лідируючих позицій по продажу авто, зрозуміло, що в перерахунку на кількість жителів цього міста, пропустивши вперед тільки такі великі міста, як Київ, Харків і Дніпропетровськ.

Продати автомобіль легше, скориставшись викупом авто в Житомирі!

Правда, при опитуванні автолюбителів з’ясувалося, що не всі фірми, які здійснюють автовикуп в Житомирі, надають дійсно якісні послуги. Іноді, в останній момент раптом з’ясовується, що потрібно заплатити ще за оформлення угоди або оцінку автомобіля, або ж оцінка автомобіля безкоштовна, але платним виявляється виїзд фахівця.

У зв’язку з цим, спробуємо окреслити коло умов, яким повинна відповідати гідна довіри компанія з викупу авто в Житомирі.

В першу чергу, ця компанія повинна вже певний час працювати на ринку автовикупу, і звичайно, чим довше, тим краще. Компанії, що надають неякісні послуги, втрачають клієнтів і довго не затримуються на ринку тих чи інших послуг. А невеликі фірми найчастіше не мають таких фінансових можливостей і не можуть дозволити собі викуповувати автомобілі за гідною ціною. Компанія EXPRESS VYKUP вже 15 років працює на ринку викупу автомобілів в Житомирі, і ще в 22 філіях по всій Україні.

Другий фактор, на який слід звернути особливу увагу – це ціна автовикупу Вашого автомобіля. Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі за ціною 90% від ринкової. На сьогоднішній день, це найкраща ціна на ринку автовикупу. Зрозуміло, що, якщо та чи інша фірма запропонує вам меншу суму, Ви не погодитеся. Але, якщо раптом знайдеться фірма, що пропонує значно більшу суму за Ваш автомобіль, обов’язково дізнайтеся всю можливу інформацію про цю компанію, якщо буде така можливість. Якщо такої можливості не буде, краще відмовтеся від її послуг. Швидше за все, це саме той випадок, коли «раптом» спливають витрати, які повинен сплатити продавець. Вся справа в тому, що є адекватна ціна, нижче якої угода викупу автомобіля буде укладена на шкоду покупцеві. Звичайно, на збиткову угоду не піде жодна компанія. До того ж є серйозний ризик потрапити на справжніх шахраїв.

Щоб швидко, вигідно і без проблем здійснити автовикуп в Житомирі, зателефонуйте нам!