Автовикуп у Житомирі
Меню
  • Автовикуп у Житомирі - Фото №2
  • Автовикуп у Житомирі - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп у Житомирі

Автовикуп у Житомирі - Фото №7Автовикуп у Житомирі - Фото №8Автовикуп у Житомирі - Фото №9Автовикуп у Житомирі - Фото №10Автовикуп у Житомирі - Фото №11 (Пока оценок нет)
Автовикуп у Житомирі - Фото №12Loading...
Автовикуп у Житомирі - Фото №13

За статистичними даними, на сьогоднішній день, в шістдесяти випадках зі ста, продаж автомобілів в Житомирі здійснюється через компанії, які здійснюють автовикуп. Житомир, до речі, на ринку автомобілів займає одне з лідируючих позицій по продажу авто, зрозуміло, що в перерахунку на кількість жителів цього міста, пропустивши вперед тільки такі великі міста, як Київ, Харків і Дніпропетровськ.

Продати автомобіль легше, скориставшись викупом авто в Житомирі!

Правда, при опитуванні автолюбителів з’ясувалося, що не всі фірми, які здійснюють автовикуп в Житомирі, надають дійсно якісні послуги. Іноді, в останній момент раптом з’ясовується, що потрібно заплатити ще за оформлення угоди або оцінку автомобіля, або ж оцінка автомобіля безкоштовна, але платним виявляється виїзд фахівця.

У зв’язку з цим, спробуємо окреслити коло умов, яким повинна відповідати гідна довіри компанія з викупу авто в Житомирі.

В першу чергу, ця компанія повинна вже певний час працювати на ринку автовикупу, і звичайно, чим довше, тим краще. Компанії, що надають неякісні послуги, втрачають клієнтів і довго не затримуються на ринку тих чи інших послуг. А невеликі фірми найчастіше не мають таких фінансових можливостей і не можуть дозволити собі викуповувати автомобілі за гідною ціною. Компанія EXPRESS VYKUP вже 15 років працює на ринку викупу автомобілів в Житомирі, і ще в 22 філіях по всій Україні.

Другий фактор, на який слід звернути особливу увагу – це ціна автовикупу Вашого автомобіля. Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі за ціною 90% від ринкової. На сьогоднішній день, це найкраща ціна на ринку автовикупу. Зрозуміло, що, якщо та чи інша фірма запропонує вам меншу суму, Ви не погодитеся. Але, якщо раптом знайдеться фірма, що пропонує значно більшу суму за Ваш автомобіль, обов’язково дізнайтеся всю можливу інформацію про цю компанію, якщо буде така можливість. Якщо такої можливості не буде, краще відмовтеся від її послуг. Швидше за все, це саме той випадок, коли «раптом» спливають витрати, які повинен сплатити продавець. Вся справа в тому, що є адекватна ціна, нижче якої угода викупу автомобіля буде укладена на шкоду покупцеві. Звичайно, на збиткову угоду не піде жодна компанія. До того ж є серйозний ризик потрапити на справжніх шахраїв.

Щоб швидко, вигідно і без проблем здійснити автовикуп в Житомирі, зателефонуйте нам!

Які машини можна продати за допомогою Автовикуп в Житомирі?

По правді сказати, більшості покупців уживаних автомобілів дуже важко догодити: то колір не такий, то салон пошарпаний, то пробіг великий і так далі. Звичайно, продаючи машину в Житомирі самостійно будьте готові до того, що покупці можуть оглянути транспортний засіб, але в підсумку не купити його за якоїсь причини.

На щастя, з Автовикуп в місті Житомир від компанії EXPRESS VYKUP можете бути впевнені, що ми купимо Ваше авто не залежно від його року випуску, типу кузова, моделі або комплектації. Скупка машин в Житомирі купує автомобілі будь-яких марок: MG, Tesla, Daewoo, Volkswagen, Chevrolet, Ravon, Ford, Hyundai, Nissan, Lexus, Kia, Infinity, Toyota, Opel, Renault, Audi, Mercedes, Fiat, Mazda, Chery, Land Rover, Citroen, Great Wall, Mitsubishi, Smart, Peugeot, Volvo, BMW, Honda, Chrysler, Mini, Geely, Suzuki, Ssang Yong, Skoda, Acura, ЗАЗ, Porsche, Dacia, Jeep, Subaru, Lancia, SEAT, Alfa Romeo та інших.

Також викуп авто Житомир скуповує дорого машини в будь-якому стані: старі і нові, на єврономерах, биті, в хорошому стані, перефарбовані, авто потопельники, з поломками, після ДТП, з пробігом, проблемні, з-під таксі, нерозмитнені, кредитні, після пожежі, зі зламаною АКПП і так далі.

Викуп машин після ДТП Житомир

Багато власників автомобілів скаржаться на товщину металу в транспортному засобі. Метал з якого складається сучасний транспорт став набагато тонше ніж був 15-20 років тому. Це пов’язано з тим, що виробники, піклуючись про безпеку водія і пасажирів, сконструювали кузов машини так щоб той м’явся при зіткненні. В результаті, авто сильно страждає, але істотно пом’якшується удар.

Таким чином, після важкого ДТП транспортний засіб залишається лише здати на запчастини або на металобрухт. Якщо ж Ви хочете отримати максимальну ціну за биту машину тоді звертайтеся до нас в автовикуп після ДТП в Житомирі. Наші експерти виїжджають навіть на місце аварії і швидко викуповують машини в будь-якому стані. Також купимо дорого аварійне авто не на ходу, тотальне, згоріле або потонуло.

Де ми працюємо?

Компанія EXPRESS VYKUP працює по всій Україні, включаючи Житомирську область та її обласний центр – місто Житомир. Ми працюємо без вихідних і можемо швидко під’їхати по будь-якою адресою, в тому числі по вулицях: Михайла Грушевського, Короленка, Чудновская, Льва Толстого, Бориса Тена, Велика Бердичівська, Перемоги, Шевченка, Вітрука, Покровська, Київська, Сергія Параджанова, Королева, Івана Мазепи, Вильский Шлях, Миру, Космонавтів, Домбровського, Східна, Пушкінська, Героїв Пожежних, Тараса Бульби-Боровця, Небесної Сотні, Леха Качинського, Трояновская, Дмитра Донцова, Гагаріна, Мала Бердичівська, Селецька, Івана Кочерги, Святослава Ріхтера і іншим.Автовикуп у Житомирі - Фото №18Позвонить сейчас