Меню
  • Викуп авто у Львові
  • Викуп авто у Львові - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто у Львові

Викуп авто у Львові - Фото №6Викуп авто у Львові - Фото №7Викуп авто у Львові - Фото №8Викуп авто у Львові - Фото №9Викуп авто у Львові - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Викуп авто у Львові - Фото №11

Отже, з тієї чи іншої причини, але ви вирішили продати свій автомобіль. Проблема ця, звичайно, серйозна і вимагає серйозного вивчення всіх питань, пов’язаних не тільки з пошуком покупця, який бажає придбати автомобіль, але і з документальним оформленням угоди «купівлі-продажу».

Як продати автомобіль без проблем і з вигодою у Львові?

На сьогоднішній день, у Львові можна продати автомобіль двома способами – самостійно і скориставшись послугою автовикупу. Якщо ви вирішите скористатися послугою викупу авто від компанії EXPRESS VYKUP, то в цьому випадку особливих нюансів і проблем бути не може.

Процес автовикупу у Львові виглядає наступним чином:

  1. Ви телефонуєте до компанії, вам одразу передзвонює фахівець-консультант і домовляється про зустріч, щоб провести оцінку автомобіля і, при погодженням сторін, відразу здійснити операцію «купівлі-продажу».
  2. Ви заповнюєте анкету на сайті компанії EXPRESS VYKUP, де вказуєте характеристики автомобіля, додаєте фотографії та одразу отримуєте попередню оцінку його вартості. Далі, якщо така приблизна сума влаштовує, телефонуйте в компанію, і призначаєте зустріч у зручний час і місце. Після чого, до вас під’їжджає наш фахівець-консультант для остаточної оцінки автомобіля та здійснення угоди «купівлі-продажу», якщо Вас влаштує обумовлена ​​сума.

При самостійному продажі автомобіля все набагато складніше і, скажімо так, з великими ризиками. До того ж, в даному випадку, слід врахувати деякі нюанси, зокрема, як правильно написати оголошення в газету і/або інтернет. В оголошенні крім переваг і всіх технічних характеристик, краще вказати і недоліки, якщо такі є. Це позбавить вас від багатьох непотрібних дзвінків і зайвих зустрічей, які ні до чого не приведуть. Потенційний покупець, в будь-якому випадку, не купуватиме «кота в мішку», а з’їздить з вами на СТО для оцінки стану автомобіля. І існуючі проблеми все одно будуть виявлені. У такій ситуації, покупець або взагалі відмовиться від покупки автомобіля у «непорядного продавця», або доведеться істотно знизити ціну. Фотографії також повинні відображати реальний зовнішній вигляд автомобіля. І, якщо є будь-які подряпини або дефекти на поверхні, вони повинні бути помітні на фото. Це позбавить від втрати часу на безліч «безрезультатних» переглядів.