Автовикуп в Харкові
Меню
  • Автовикуп в Харкові - Фото №2
  • Автовикуп в Харкові - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Харкові

Автовикуп в Харкові - Фото №7Автовикуп в Харкові - Фото №8Автовикуп в Харкові - Фото №9Автовикуп в Харкові - Фото №10Автовикуп в Харкові - Фото №11 (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Автовикуп в Харкові - Фото №12Loading...
Автовикуп в Харкові - Фото №13

Викуп авто в Харкові – безпечно, швидко і вигідно!

Ви вирішили продати машину в Харкові, тому що у вас з’явилася можливість придбати машину класом вище, та й по-новіше? А можливо, Ви вирішили придбати нове авто в кредит? Це теж непоганий варіант, щоб оновити машину. Але, для початку, потрібно продати свій старий автомобіль. Отже, яким же чином здійснити цей процес найбільш вигідним чином?

Продати автомобіль у Харкові, для більшості автолюбителів, не викликає особливих труднощів. За статистикою, більшість з них звертаються в компанії, які здійснюють викуп авто в Харкові.

Тепер розглянемо, які ж переваги і недоліки самостійного продажу та продажу автомобіля через компанію, яка здійснює автовикуп в Харкові. Щоб, при інших рівних умовах, прийняти найбільш вигідне для себе рішення.

Наприклад, компанія EXPRESS VYKUP здійснює автовикуп в Харкові, виплачуючи до 90% ринкової вартості автомобіля. Це може здатися мінусом, однак тільки в тому випадку, якщо вам вдасться продати свій автомобіль по цій самій, «ринковій ціні». До того ж, вас чекають певні витрати, які ми розглянемо трохи пізніше.

Подача оголошення на майданчиках в інтернеті позбавить вас від необхідності оплачувати місце на авторинку, без гарантії, що машина буде продана в той же день, через тиждень, або через два.

Передпродажна підготовка автомобіля вже передбачае вкладення коштів – мийка, полірування, чищення салону, в ідеалі, звичайно, ще й промити двигун. Це підвищить шанси на продаж, але аж ніяк не гарантує терміновий продаж авто. А вичищати машину перед кожним переглядом – просто не рентабельно.

У той час, як для автовикупу автомобіля в Харкові не потрібно ніяка передпродажна підготовка. Справа в тому, що наприклад, фахівці компанії EXPRESS VYKUP роблять оцінку і подальший викуп автомобілів в Харкові, виходячи з його технічних характеристик, а не «першого враження».

Грамотна оцінка автомобіля дуже важлива, щоб не довелося продавати свій автомобіль дешевше його справжньої вартості. Представники компанії EXPRESS VYKUP здійснюють оцінку автомобілів абсолютно безкоштовно. А їх порядність гарантована завдяки 15-річному досвіду на ринку викупу автомобілів і кількістю клієнтів.

Продати авто в Харкові після аварії або інших неприємностей – реально!

Якщо ж Вам необхідно здійснити продаж, викуп авто після ДТП – передбачає від вас капітальних вкладень на ремонт автомобіля. Продати автомобіль буде проблематично, хіба що на розбирання, але і це вимагатиме певних вкладень, хоча б на те, щоб розібрати автомобіль. Але компанія EXPRESS VYKUP здійснить такий автовикуп в Харкові без проблем.

І останнє, про що необхідно згадати, – це власне оформлення угоди «купівлі-продажу». Звичайно, що саме оформлення угоди потребує певних витрат, до того ж, існує серйозний ризик потрапити на непорядних покупців, а то й відвертих шахраїв. Виходячи з усього вищесказаного, зважте всі «за» і «проти», оцініть витрати і ризики продажу автомобілів в Харкові, і прийміть найбільш оптимальне рішення для вас.

Автовикуп в Харкові - Фото №14

Які автомобілі скуповує в Харкові викуп авто?

Скупка автомобілів в місті Харків може позбавити Вас від усіх перерахованих вище проблем, пов’язаних з самостійним продажем. Тому що компанія EXPRESS VYKUP купує транспортні засоби всіх без винятку марок: Nissan, Ford, Land Rover, Volvo, Toyota, Jeep, Lexus, Chevrolet, Chrysler, Audi, Kia, Mercedes, Infinity, Volkswagen, Fiat, Porsche, Mazda, Alfa Romeo , Honda, Tesla, Dacia, Subaru, Skoda, Mini, Mitsubishi, Hyundai, BMW, Citroen, Opel, Renault, Peugeot, Suzuki, Daewoo, SEAT, Ravon, Lancia, Ssang Yong, Acura, Geely, Great Wall, ЗАЗ, Smart , Chery та інші.

Ми готові купити Ваше авто не залежно від типу кузова, кольору, моделі, року випуску або ж комплектації. Ви можете також продати в автовикуп машину в будь-якому стані, наприклад: з пробігом, на іноземній реєстрації, зі зламаним двигуном або з іншими поломками, биту, нову, з-під таксі, відновлену, м’яту, фарбовану, в ідеальному стані, після пожежі, нема на ходу, після ДТП, потопельник, тотальну, після кап. ремонту і т.д.

Як продати нам автомобіль в Харкові?

Терміново продати автомобіль в місті Харків можна зв’язавшись з нами по телефону, який вказаний сайті. Крім того, Ви можете залишити заявку на сайті на швидкий викуп. У такому випадку потрібно вказати марку і модель машини, рік випуску і написати свій номер телефону. Щоб отримати безкоштовну оцінку онлайн прикріпіть кілька фотографій свого авто. Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш фахівець, назве ціну транспортного засобу і з ним можна буде домовитися про зустріч і задати всі Ваші запитання.

Де працює викуп авто в Харкові?

Компанія EXPRESS VYKUP купує автомобілі по всьому місту Харків включаючи:

  • всі райони: Шевченківський, Київський, Московський, Немишлянська, Індустріальний, Слобідської, Основ’янський, Холодногорский і Новобаварський.
  • вулиці: Клочківська, Сумська, Свободи, Шота Руставелі, Полтавський Шлях, Університетська, Гоголя, Дарвіна, Новгородська, валентіновскім, Челюскінців, Римарська, Маршала Бажанова, Свистунівської, Радиотехническая, Пушкінська, Чернишевська, Жилярді, Коцарская, Тімірязєва, Сидора Ковпака, Гіршмана, Перовської, Дівоча, Китаенко, Ярослава Мудрого, Холодногорская, Садова, Весніна, Трінклера, Благовіщенська, Золочівська, Ахсарова, 23 Серпня, Дерев’янко, Чкалова, Генерала Удовиченко, Героїв Праці, Шевченко, Северина Потоцького, Миру, Роганська та інші.
  • станції метро: Ботанічний сад, Палац спорту, Академіка Павлова, Проспект Гагаріна, Тракторний завод, Студентська, Південний вокзал, Наукова, Університет, Пушкінська, Київська, Холодна Гора та інші.


Автовикуп в Харкові - Фото №19Позвонить сейчас