Меню
 • ru
 • uk


Автовыкуп за 15 минут!

Автовикуп у Запоріжжі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Выкуп авто в Запорожье

Багато власників автомобілів воліють продати авто в Запоріжжі, наприклад, після ДТП і придбати інший. Таке рішення може бути продиктовано багатьма причинами:

 • небажання їздити на битому автомобілі в наслідок погіршення його технічних характеристик через аварію;
 • неприємними спогадами про саму аварію, особливо, якщо вона була серйозною;
 • і навіть забобонами щодо «невдачливого автомобіля».

Але, насправді, причин для продажу автомобіля може бути набагато більше.

Як краще продати авто в Запоріжжі?

Варіантів існує не так вже й багато.

Перший варіант, мабуть, найбільш швидкий і простий – викуп авто в Запоріжжі. У разі, якщо ви довірите цей процес компанії EXPRESS VYKUP, ми позбавимо вас від усіх можливих і неможливих проблем. Фахівці компанії під’їдуть, оцінять автомобіль і виплатять Вам обумовлену суму. Переоформлення автомобіля EXPRESS VYKUP також візьме на себе. Вам залишиться тільки відправиться в автосалон і придбати новий автомобіль. Попередню оцінку стану Вашого автомобіля можна провести не покидаючи квартири – просто заповніть анкету на сайті компанії EXPRESS VYKUP і наш експерт передзвонить і обговорить з вами викуп авто в Запоріжжі.

Другий варіант – це зайнятися продажом автомобіля самостійно. У цьому випадку, ви можете:

 • Подати оголошення до газети або Інтернет і продавати автомобіль в тому стані, в якому він є. Але, як показує практика, цікавляться такими автомобілями зазвичай перекупники, щоб потім відремонтувати і перепродати. Звичайно, адекватну ціну хтось із них Вам навряд чи запропонує;
 • Відремонтувати битий автомобіль і продавати його в Запоріжжі – знову ж таки, через подачу оголошень. В оголошенні краще відразу уточнити, що машина відремонтована після ДТП і рівень «тяжкості» аварії. У будь-якому випадку покупець це зрозуміє. Але, перш за все, зробіть оцінку вартості ремонту і за яку суму після ремонтних робіт Вам вдасться продати автомобіль. Якщо ви не працівник СТО та у вас немає можливості за дешевою ціною придбати необхідні запчастини, навряд чи витрати на ремонт окупляться після продажу автомобіля;
 • Якщо автомобіль постраждав особливо сильно і/або не підлягає відновленню, можна продати машину на запчастини або «на розбір».

У будь-якому випадку, в першу чергу, необхідно оцінити всі витрати і очікувану від продажу суму і тільки потім приймати рішення. Компанія EXPRESS VYKUP реалізує автовикуп в Запоріжжі будь-яких автомобілів – нових, битих, кредитних або б/у.

 • Виталя Оковитый

  подскажите за сколько можна продать ауди 80 1994 года на литовской регистрации