Про компанію
Меню
  • Про компанію - Фото №2
  • Про компанію - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Про компанію

Про компанію - Фото №7Про компанію - Фото №8Про компанію - Фото №9Про компанію - Фото №10Про компанію - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Більше 15 років ми викуповуємо автомобілі по всій території України.

EXPRESS VYKUP сьогодні – це 25 філій в найбільших містах України, більше 100 професійних експертів та 14 000 клієнтів.

Що робити, якщо ви вирішили продати авто?

Якщо ви коли-небудь намагалися самостійно продати машину, то, напевно вже встигли зіткнутися з великою кількістю проблем та незручностей, починаючи з питання, де продати автомобіль і закінчуючи оформленням угоди.

Нескінченна подача оголошень в газети, безліч дзвінків від некомпетентних людей, які, як потім з’ясовується, щось переплутали або зовсім не знають, що їм потрібно. Постійні зустрічі та перегляди, які забирають безліч часу і сил. Поїздки на авторинок, де автовикуп пропонують за максимально заниженою ціною, мотивуючи це тим, що продати автомобіль за таку суму єдиний можливий варіант, а ваш автомобіль більше не коштує. Якщо при цьому ще й терміново потрібні гроші, то цілком можливо доведеться швидко продати машину практично за безцінь.

Ви не знаєте, як продати автомобіль в Україні, уникнувши всіх вище перерахованих проблем?

Наша компанія допоможе зробити це швидко

Сервіс EXPRESS VYKUP дозволить продати машину в Україні без зайвих переживань, ризику, втрати часу та сил. Незалежно від: марки, моделі та стану автомобіля – ми придбаємо його і зробимо це за найоптимальнішою ціною.

Вам достатньо заповнити анкету, описавши свій автомобіль і вказавши, чи потрібен вам викуп авто після ДТП, і протягом декількох секунд буде названа приблизна ціна, за яку ми готові його викупити.

Тепер немає необхідності розміщувати оголошення в газетах і на інтернет-майданчиках, будьте впевнені – угода здійсниться в найкоротші терміни. А для попередньої оцінки авто, немає необхідності витрачати час і під’їжджати до нас в офіс. Цілком достатньо просто заповнити анкету, описавши свій автомобіль і додавши фотографії. І, буквально через кілька хвилин наші співробітники повідомлять орієнтовну суму, за яку ви зможете продати машину.

Ми можемо зробити це за вигідною ціною

Для того, щоб відгородити Вас від проблем, як продати машину швидко, і мінімізувати, при цьому, можливі для незручності, для остаточної оцінки і викупу автомобіля один з наших фахівців сам під’їде в будь-яке зазначене місце, в найбільш слушний для вас час.

Якщо вас влаштує остаточна ціна, озвучена нашим спеціалістом, операція з продажу автомобіля буде здійснена на місці і Ви відразу отримаєте обумовлену суму.

Сервіс EXPRESS VYKUP здійснює викуп авто дорого, – за цінами, всього на 10% нижчими від ринкових.

 

Как мы работаем
  • Расчет в любое удобное для вас время
  • Работаем с банками и страховыми компаниями
  • Помощь в погашении кредита (выкуп кредитных авто)


Про компанію - Фото №16Позвонить сейчас