Меню
  • Автовикуп в Сумах
  • Автовикуп в Сумах - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Сумах

Автовикуп в Сумах - Фото №6Автовикуп в Сумах - Фото №7Автовикуп в Сумах - Фото №8Автовикуп в Сумах - Фото №9Автовикуп в Сумах - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Сумах - Фото №11

Отже, вас цікавить викуп авто в Сумах. Давайте розберемося, який спосіб оформлення угоди з продажу автомобілів кращий і найбільш безпечний.

Вигідний і безпечний викуп авто в Сумах

За статистикою, продати авто в Сумах і області, в більшості своїй, прагнуть по Генеральній довіреності. У той час, як більшість компаній, що надають послуги по автовикупу в Сумах, вважають за краще оформляти угоду «купівлі-продажу» через оформлення відповідного договору у нотаріуса. Саме таким чином оформляються і угоди в компанії EXPRESS VYKUP, незважаючи на те, що оформлення у нотаріуса коштує набагато дорожче, ніж оформлення Генеральної довіреності, а компанія EXPRESS VYKUP бере всі витрати з оформлення автовикупу в Сумах на себе. Справа в тому, що, коли ви плануєте скористатися викупом авто, втім, як і в будь-якому іншому місті по Генеральної довіреності, виникає безліч ризиків і для продавця, і для покупця. Які ж ці ризики?

За Генеральною довіреністю, навіть продавши свій транспортний засіб, ви, як і раніше є його законним власником. Це означає, що якщо надалі проданий автомобіль потрапить в якусь дорожньо-транспортну пригоду, а водій, наприклад, сховається з місця події, то доведеться в законодавчому порядку доводити, що в той момент вас не було за кермом цього автомобіля, оскільки його фактичним господарем, як і раніше є саме ви. І, навіть якщо у вас залишиться копія цієї самої Генеральної довіреності, за законом це не знімає відповідальності і не звільняє від необхідності надати докази того, що в цей день і цей час ви не знаходилися за кермом вам транспортного засобу. Це відноситься і до штрафів поліції, виписаних в тих випадках, коли не вдалося встановити особу, яка фактично перебувала за кермом проданого автомобіля. Всі ці штрафи будуть «записані» на ваше ім’я і саме вам доведеться їх оплачувати.

Особливо важливо пам’ятати про ці ризики при продажу авто в Сумській області після ДТП. Оскільки саме законний власник транспортного засобу несе відповідальність за його стан. Тобто, якщо після продажу сталася дорожньо-транспортна пригода та буде доведено, що сталося воно в результаті несправності оформленого по Генеральної довіреності автомобіля, суд може зобов’язати саме вас виплачувати відповідну суму для ремонту транспортного засобу постраждалій стороні.

Таким чином, набагато безпечніше і вигідніше звертатися в спеціалізовані компанії, якщо цікавить автовикуп в Сумах, які, до всього іншого, беруть на себе всі додаткові витрати.