Меню
  • Викуп авто в Миколаєві
  • Викуп авто в Миколаєві - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто в Миколаєві

Викуп авто в Миколаєві - Фото №6Викуп авто в Миколаєві - Фото №7Викуп авто в Миколаєві - Фото №8Викуп авто в Миколаєві - Фото №9Викуп авто в Миколаєві - Фото №10 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Викуп авто в Миколаєві - Фото №11

Якщо ви вирішили продати автомобіль з мінімальними витратами часу і сил, самим адекватним варіантом буде автовикуп в Миколаєві. До речі, найбільш «активне місто» в цьому плані. З чим це пов’язано? Складно сказати, але викуп авто в Миколаєві здійснюється за самими розумними цінами. Компанія EXPRESS VYKUP викупить автомобіль за ціну всього на 10% нижче ринкової ціни.

Як здійснюється процес автовикупу в Миколаєві?

При пошуку покупця на своє авто, складно отримати точну вартість через інтернет, оскільки автомобілі відрізняються один від одного, навіть однієї марки і року випуску. Багато що залежить від умов експлуатації цього самого автомобіля. Для цього, на нашому сайті ви можете додати фотографію до заявки, і експерт максимально точно визначить ціну вашого «залізного коня» для прискорення викупу авто в Миколаєві.

Яким чином повинна здійснюватися угода по автовикупу в Миколаєві?

Після здійснення дзвінка на телефонний номер, замовлення зворотного дзвінка або залишення заповненої форми, до вас повинен під’їхати фахівець з оцінки автомобіля. Саме він до вас, а не навпаки. Зауважте, під’їхати він повинен у зручний для вас час і місце. Якщо він вимагає зворотного, можете сміливо відмовлятися від послуг такої компанії. Але, якщо ви відправите заявку в EXPRESS VYKUP, фахівець з оцінки автомобілів безкоштовно під’їде в будь-який зручний час і місце.

Після оцінки машини, представник компанії запропонує вам певну суму. Тут вже, прийняття рішення за вами – влаштовує така ціна чи ні. Звичайно, ця ціна не може відповідати ринковій ціні. Якщо ціна така ж, як на ринку, швидше за все, вас просто хочуть обдурити, і в кінцевому підсумку отримана сума виявиться значно менше обіцяної. Ви повинні розраховувати на ціну, приблизно на 10% нижче від ринкової. Але, в цьому випадку, кампанія повинна взяти на себе всі інші витрати по укладенню угоди купівлі-продажу авто в Миколаєві. Якщо ціна, озвучена фахівцем кампанії, вас не влаштовує – можете торгуватися і/або відмовитися від послуг автовикупу на свій розсуд, без будь-якого відшкодування витрат з вашого боку.

Компанія EXPRESS VYKUP заплатить суму в розмірі 90% від ринкової ціни автомобіля і візьме на себе всі витрати відносно оформлення угоди.

Далі, якщо ціна на автомобіль влаштувала обидві сторони, угода повинна бути здійснена відразу, якщо ви, звичайно, до цього готові, з виплатою обумовленої суми. Документальне оформлення угоди має бути таким, як ви вважаєте найбільш прийнятним в даному випадку. Компанія EXPRESS VYKUP і в цьому допоможе, зробивши викуп авто в Миколаєві і інших містах України по найкращому варіанту.