Меню
  • Викуп авто в Тернополі
  • Викуп авто в Тернополі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто в Тернополі

Викуп авто в Тернополі - Фото №6Викуп авто в Тернополі - Фото №7Викуп авто в Тернополі - Фото №8Викуп авто в Тернополі - Фото №9Викуп авто в Тернополі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Викуп авто в Тернополі - Фото №11

Вирішили продати автомобіль в Тернополі і роздумуєте, яким чином краще це зробити? На сьогоднішній день, як каже статистика, продажі автомобілів через компанії, що займаються автовикупом, впевнено лідирують на ринку «купівлі-продажу» транспортних засобів.

Безумовно, такий спосіб продажу володіє серйозними перевагами, саме тому більшість автомобілістів, яких цікавить викуп авто в Тернополі та області, вважають за краще звертатися в компанії, що займаються автовикупом.

Як продати машину в Тернополі вигідно і безпечно?

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі в Тернополі за ціною вигідною, для продавця, ціною, з урахуванням всіх нюансів «купівлі-продажу». По-перше, ви рятуєтеся від необхідності їздити на перегляди – фахівці EXPRESS VYKUP самі під’їдуть до вас. По-друге, ви не несете ніяких витрат на передпродажну підготовку і оцінку автомобіля – представники компанії безкоштовно оцінять автомобіль, виходячи з його технічного стану, а не з того, наскільки естетично він виглядає. По-третє, здійснення угоди «купівлі-продажу» не потребує від вас ніяких витрат, адже EXPRESS VYKUP подібні витрати бере на себе. Якщо ж додати до цього ще й можливість не відповідати на постійні телефонні дзвінки, з яких більше половини «пусті балачки», і гнітючі побоювання «нарватися» на шахраїв, то вибір на користь автовикупу в Тернополі цілком зрозумілий.

Однак, і в цьому випадку існують свої ризики. Адже і тут є ймовірність попастися в чіпкі обійми аферистів, серед безлічі компаній, що займаються автовикупом. Яким же чином уберегти себе? Давайте спробуємо розібратись.

Отже, якщо компанія пропонує свідомо завищену ціну, вже є привід з недовірою поставитися до такого викупу. Оскільки, існує адекватна ціна, покупка автомобіля нижче якої просто невигідна.

Якщо компанія пропонує здійснити оцінку автомобіля за певну суму, нехай і незначну. Це повинно викликати недовіру. Серйозні компанії здійснюють оцінку автомобілів, що продаються безкоштовно.

Ще один момент, який повинен змусити вас насторожиться – це відтягування моменту розрахунку. Якщо сума, запропонована представником тієї чи іншої компанії вас влаштувала, угода і розрахунок повинні бути зроблені відразу ж. Якщо ви помітили будь-які «незрозумілі» моменти і заминки, краще відразу відмовтеся від послуг такої компанії.