Викуп авто в Тернополі
Меню
  • Викуп авто в Тернополі - Фото №2
  • Викуп авто в Тернополі - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто в Тернополі

Викуп авто в Тернополі - Фото №7Викуп авто в Тернополі - Фото №8Викуп авто в Тернополі - Фото №9Викуп авто в Тернополі - Фото №10Викуп авто в Тернополі - Фото №11 (Пока оценок нет)
Викуп авто в Тернополі - Фото №12Loading...
Викуп авто в Тернополі - Фото №13

Вирішили продати автомобіль в Тернополі і роздумуєте, яким чином краще це зробити? На сьогоднішній день, як каже статистика, продажі автомобілів через компанії, що займаються автовикупом, впевнено лідирують на ринку «купівлі-продажу» транспортних засобів.

Безумовно, такий спосіб продажу володіє серйозними перевагами, саме тому більшість автомобілістів, яких цікавить викуп авто в Тернополі та області, вважають за краще звертатися в компанії, що займаються автовикупом.

Як продати машину в Тернополі вигідно і безпечно?

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує автомобілі в Тернополі за ціною вигідною, для продавця, ціною, з урахуванням всіх нюансів «купівлі-продажу». По-перше, ви рятуєтеся від необхідності їздити на перегляди – фахівці EXPRESS VYKUP самі під’їдуть до вас. По-друге, ви не несете ніяких витрат на передпродажну підготовку і оцінку автомобіля – представники компанії безкоштовно оцінять автомобіль, виходячи з його технічного стану, а не з того, наскільки естетично він виглядає. По-третє, здійснення угоди «купівлі-продажу» не потребує від вас ніяких витрат, адже EXPRESS VYKUP подібні витрати бере на себе. Якщо ж додати до цього ще й можливість не відповідати на постійні телефонні дзвінки, з яких більше половини «пусті балачки», і гнітючі побоювання «нарватися» на шахраїв, то вибір на користь автовикупу в Тернополі цілком зрозумілий.

Однак, і в цьому випадку існують свої ризики. Адже і тут є ймовірність попастися в чіпкі обійми аферистів, серед безлічі компаній, що займаються автовикупом. Яким же чином уберегти себе? Давайте спробуємо розібратись.

Отже, якщо компанія пропонує свідомо завищену ціну, вже є привід з недовірою поставитися до такого викупу. Оскільки, існує адекватна ціна, покупка автомобіля нижче якої просто невигідна.

Якщо компанія пропонує здійснити оцінку автомобіля за певну суму, нехай і незначну. Це повинно викликати недовіру. Серйозні компанії здійснюють оцінку автомобілів, що продаються безкоштовно.

Ще один момент, який повинен змусити вас насторожиться – це відтягування моменту розрахунку. Якщо сума, запропонована представником тієї чи іншої компанії вас влаштувала, угода і розрахунок повинні бути зроблені відразу ж. Якщо ви помітили будь-які «незрозумілі» моменти і заминки, краще відразу відмовтеся від послуг такої компанії.

Викуп яких автомобілів ми здійснюємо в Тернополі?

Компанія EXPRESS VYKUP викуповує машини незалежно від їх року випуску, типу кузова чи моделі. Нам не важливо, якого кольору Ваше авто, тому що ми готові купити абсолютно будь-який автомобіль. Викуп машин пропонує об’єктивну ціну за будь-який транспортний засіб та виплачує гроші відразу готівкою на руки.

Продати в автовикуп Тернопіль можна автомобілі всіх марок, наприклад: Ford, Volkswagen, Toyota, Mercedes, Honda, Audi, Nissan, Mitsubishi, Chevrolet, Skoda, BMW, Tesla, Renault, Porsche, Suzuki, Jeep, Lancia, Hyundai, Volvo, Dacia , Mazda, Lexus, Peugeot, Acura, Infinity, Land Rover, Opel, Chrysler, SEAT, Kia, Fiat, Daewoo, Subaru, Mini, Great Wall, ЗАЗ, Citroen, Ravon, Geely, Ssang Yong, Smart, Chery, Alfa Romeo та інші.

Викуп автомобілів в місті Тернопіль від компанії EXPRESS VYKUP здійснює викуп машин як нових, кредитних, в хорошому стані або після капітального ремонту, так з пробігом, з-під таксі, битих, аварійних, з поломками, що не на ходу і так далі.

Що ще краще, якщо Ваше авто на іноземній реєстрації – не поспішайте його розмитнювати для продажу. Компанія EXPRESS VYKUP в Тернополі дорого викупить нерозмитнений автомобіль або машину на єврономерах.

Автовикуп після ДТП Тернопіль

Незважаючи на те, що кожен рік виробники автомобілів випускають все більш безпечні машини, кількість аварій на дорогах все одно збільшується. У Тернополі дорожні пригоди теж досить часте явище. А так як автомобілів зараз властиво сильно пошкоджуватися під час ДТП, то після аварії від машини часто залишається лише купа металобрухту.

Продати авто після ДТП в місті Тернопіль можна або на авторазборку, де власник отримає смішні гроші, або в викуп машин після аварії. До речі, скупка битих авто в Тернополі не тільки дорого оцінює аварійний транспорт, а й безкоштовно робить оцінку, допомагає з переоформленням і евакуацією.

Де в Тернополі продати автомобіль?

Викуп авто від компанії EXPRESS VYKUP працює цілодобово і без вихідних. Ми приїдемо до Вас в те місце, яке буде для Вас зручніше. В результаті, продати нам машину можна в будь-який час і в будь-якому куточку міста Тернопіль, включаючи вулиці: Анатолія Живова, Бережанська, Степана Будного, Збаразька, Чехова, Текстильна, Бродівська, Російська, Володимира Громницького, Миколи Гоголя, Монюшко, Богдана Хмельницького, Коперника , Соломії Крушельницької, Івана Франка, 15 Квітня, Євгена Коновальця, Лозовецька, Галицька, За Рудкою, Лисенко, Замкова, Шашкевича, Пирогова, Татарська, Львівська, Дружби, Глибока, Микулинецька, Оболоня, Об’їзна, Миру, Митрополита Андрея Шептицького, Князя Острозького , Карпенко та інші.Викуп авто в Тернополі - Фото №18Позвонить сейчас