Викуп несправних автомобілів
Меню
  • Викуп несправних автомобілів - Фото №2
  • Викуп несправних автомобілів - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп несправних автомобілів

Викуп несправних автомобілів - Фото №7Викуп несправних автомобілів - Фото №8Викуп несправних автомобілів - Фото №9Викуп несправних автомобілів - Фото №10Викуп несправних автомобілів - Фото №11 (3 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...
Викуп несправних автомобілів - Фото №12

Всі машини виходять з ладу. Рано чи пізно, це відбувається абсолютно з будь-яким автомобілем, незалежно від умов експлуатації. Головне при поломці – вирішити, що буде вигідніше: ремонт або звернутися в викуп несправних авто.

Ідентифікація несправності автомобіля

Поломка – це вічна проблема машин після 10 років експлуатації, і кількість несправностей невблаганно зростає зі збільшенням цього терміну. Також бувають випадки, коли ламаються і відносно нові автомобілі. Якщо авто було придбано у офіційного дилера, то проблем виникнути не повинно – несправність можуть усунути по гарантії, або, якщо поломка серйозна (наприклад, заводський брак або поломка основних деталей), то машину повинні замінити.

Як вирішити проблему з поламаною машиною?

Якщо ви експлуатували свій автомобіль досить тривалий термін, або купували його з рук, то звернутися до офіційного дилера буде складніше, і швидше за все, доведеться лагодити “залізного коня” за свої кошти. Звичайно, якщо це заміна амортизаторів або проблема з бортовим комп’ютером, то є сенс зайнятися ремонтом. А що робити, якщо з ладу вийшов двигун? Тут вже варто задуматися, а чи не краще позбутися такого авто і купити щось менш проблемне? Адже мало хто візьметься дати гарантію на ремонт більше 1-2 років, а задоволення це не є дешевим.

Скупка несправних автомобілів в Україні з компанією Express Vykup

Отже, ви вирішили позбутися зламаної машини. Продаж несправних автомобілів досить непроста справа. Знайти покупця навряд чи буде проблемою, а ось продати за адекватну суму може бути складно. Ви можете спробувати віддати машину на комісійний автомайданчик, який буде займатися перепродажем авто, але, мало того, що великих грошей там не запропонують, так ще й за місце доведеться регулярно платити. Не зовсім вигідно, вірно? Тому рекомендуємо використовувати послугу викуп авто не на ходу від компанії Express Vykup: європейська якість обслуговування, виплата до 90% від ринкової вартості авто і оперативність роботи – це головні переваги при роботі з нашою компанією. Викуп зламаних авто у нас займе не більше 3-4 годин з моменту отримання заявки по телефону або форми зворотного зв’язку. Після цього, до вас виїде наш експерт, який запропонує ціну за викуп несправного авто.

Продаж несправних автомобілів з компанією Express Vykup

Компанія Express Vykup займається викупом несправних автомобілів на території України вже більше 15 років. За цей час, у нас на рахунку вже більше тисячі задоволених клієнтів і позитивних відгуків. Вибравши нашу компанію, ви збережете час і сили, а також отримати гідну суму за авто. Продаж несправних автомобілів – це те, в чому Express Vykup кращий. Вибирайте нашу компанію з будь-якої точки України та оцініть всі переваги європейського сервісу.Викуп несправних автомобілів - Фото №17Позвонить сейчас