Меню
  • Автовикуп в Херсоні
  • Автовикуп в Херсоні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Херсоні

Автовикуп в Херсоні - Фото №6Автовикуп в Херсоні - Фото №7Автовикуп в Херсоні - Фото №8Автовикуп в Херсоні - Фото №9Автовикуп в Херсоні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Херсоні - Фото №11

Особливості правильного автовикупу в Херсоні

Давайте розберемося, яким чином можна оформляти угоди купівлі-продажу автомобілів, в тому числі, коли здійснюється викуп авто в Херсоні. Більшість угод здійснюється через оформлення у нотаріуса Генеральної Довіреності, хоча, як показує практика, найкращим варіантом є нотаріальне оформлення договору «купівлі-продажу». Компанія EXPRESS VYKUP при купівлі вашого автомобіля здійснює саме такий спосіб оформлення угоди, беручи на себе всі витрати.

Існує ще один варіант, як продати авто в Херсоні – це рахунок-довідка, але таке оформлення в більшості випадків використовується при продажу автомобіля через комісійний магазин, а це трохи дорожче, ніж оформлення угоди у нотаріуса. Які ж переваги і недоліки оформлення угоди «купівлі-продажу» авто в Херсоні за допомогою Генеральної довіреності? Великим плюсом в цьому випадку, безумовно, є мінімізація витрат на автовикуп в Херсоні.

Однак, при цьому, існує і багато ризиків, як для продавця, так і для покупця:

Навіть передавши всі права на розпорядження автомобілем покупцеві, фактичним власником транспортного засобу, як і раніше залишається продавець. Продавець має право відкликати довіреність і зажадати повернути автомобіль в будь-який момент, коли вважатиме за потрібне це зробити. Ці права закріплені за ним в законодавчому порядку.

Подальший продаж автомобіля в Херсоні може бути здійснений тільки від імені фактичного власника ТЗ, тобто за законом продавець, який підписав ГД, може зажадати, щоб сума від продажу ТЗ була передана йому.

У разі смерті фактичного власника ТЗ, довіреність втрачає свою законну силу і транспортний засіб повинен перейти в розпорядження спадкоємців продавця. Звичайно, якщо вони зажадають проданий автомобіль.

Також генеральна довіреність не передбачає перевірку справжності агрегатів автомобіля і документів на нього.

Для продавця існують певні ризики, пов’язані з тим, що він як і раніше залишається фактичним власником ТЗ. І полягають вони в тому, що відповідальність за будь-які дорожні пригоди за участю автомобіля, на який виписано Генеральна довіреність, починаючи найважчого ДТП і, закінчуючи неоплаченими штрафами за неправильну парковку, буде нести продавець.

Чому слід замовити автовикуп в Express Vykup?

Таким чином, звернувшись в компанію EXPRESS VYKUP, ви убезпечите себе від можливої втрати грошей та інших супутніх проблем. Оскільки угода, при викупі автомобіля в Херсоні відбувається за договором «купівлі-продажу» автомобіля в нотаріальній конторі. Крім економії коштів і нервів, ви також економите свій час, адже експрес викуп – це найкращий спосіб продати автомобіль швидко і безпечно. Щоб швидко і вигідно здійснити викуп авто в Херсоні, зателефонуйте нам або заповніть заявку на автовикуп.