Автовикуп в Херсоні
Меню
  • Автовикуп в Херсоні - Фото №2
  • Автовикуп в Херсоні - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Херсоні

Автовикуп в Херсоні - Фото №7Автовикуп в Херсоні - Фото №8Автовикуп в Херсоні - Фото №9Автовикуп в Херсоні - Фото №10Автовикуп в Херсоні - Фото №11 (Пока оценок нет)
Автовикуп в Херсоні - Фото №12Loading...
Автовикуп в Херсоні - Фото №13

Особливості правильного автовикупу в Херсоні

Давайте розберемося, яким чином можна оформляти угоди купівлі-продажу автомобілів, в тому числі, коли здійснюється викуп авто в Херсоні. Більшість угод здійснюється через оформлення у нотаріуса Генеральної Довіреності, хоча, як показує практика, найкращим варіантом є нотаріальне оформлення договору «купівлі-продажу». Компанія EXPRESS VYKUP при купівлі вашого автомобіля здійснює саме такий спосіб оформлення угоди, беручи на себе всі витрати.

Існує ще один варіант, як продати авто в Херсоні – це рахунок-довідка, але таке оформлення в більшості випадків використовується при продажу автомобіля через комісійний магазин, а це трохи дорожче, ніж оформлення угоди у нотаріуса. Які ж переваги і недоліки оформлення угоди «купівлі-продажу» авто в Херсоні за допомогою Генеральної довіреності? Великим плюсом в цьому випадку, безумовно, є мінімізація витрат на автовикуп в Херсоні.

Однак, при цьому, існує і багато ризиків, як для продавця, так і для покупця:

Навіть передавши всі права на розпорядження автомобілем покупцеві, фактичним власником транспортного засобу, як і раніше залишається продавець. Продавець має право відкликати довіреність і зажадати повернути автомобіль в будь-який момент, коли вважатиме за потрібне це зробити. Ці права закріплені за ним в законодавчому порядку.

Подальший продаж автомобіля в Херсоні може бути здійснений тільки від імені фактичного власника ТЗ, тобто за законом продавець, який підписав ГД, може зажадати, щоб сума від продажу ТЗ була передана йому.

У разі смерті фактичного власника ТЗ, довіреність втрачає свою законну силу і транспортний засіб повинен перейти в розпорядження спадкоємців продавця. Звичайно, якщо вони зажадають проданий автомобіль.

Також генеральна довіреність не передбачає перевірку справжності агрегатів автомобіля і документів на нього.

Для продавця існують певні ризики, пов’язані з тим, що він як і раніше залишається фактичним власником ТЗ. І полягають вони в тому, що відповідальність за будь-які дорожні пригоди за участю автомобіля, на який виписано Генеральна довіреність, починаючи найважчого ДТП і, закінчуючи неоплаченими штрафами за неправильну парковку, буде нести продавець.

Чому слід замовити автовикуп в Express Vykup?

Таким чином, звернувшись в компанію EXPRESS VYKUP, ви убезпечите себе від можливої втрати грошей та інших супутніх проблем. Оскільки угода, при викупі автомобіля в Херсоні відбувається за договором «купівлі-продажу» автомобіля в нотаріальній конторі. Крім економії коштів і нервів, ви також економите свій час, адже експрес викуп – це найкращий спосіб продати автомобіль швидко і безпечно. Щоб швидко і вигідно здійснити викуп авто в Херсоні, зателефонуйте нам або заповніть заявку на автовикуп.

Які авто можна продати в Express Vykup в Херсоні?

Компанія Express Vykup в Херсоні швидко викуповує автомобілі всіх років випуску, в будь-якому кузові, в різних комплектаціях. Що ще краще, марка транспортного засобу також не має для нас значення. Купимо дорого автомобілі будь-яких виробників, наприклад: Citroen, Honda, Jeep, Mitsubishi, Daewoo, Toyota, Volvo, Skoda, Mercedes, Alfa Romeo, Lancia, Geely, Subaru, Volkswagen, Nissan, Opel, Renault, Audi, Dacia, Land Rover, Ford, Lexus, BMW, SEAT, Kia, Ssang Yong, Chrysler, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet, Ravon, Porsche, Smart, Hyundai, Acura, Peugeot, Mazda, Chery, Infinity, Great Wall, Mini, Suzuki і інших.

До того ж, Ви можете з легкістю продати нам машину в будь-якому стані: з пробігом або навіть з-під таксі, після пожежі або потопу, аварійну, на іноземній реєстрації, нову, без мотора, з поломками, після ДТП, не на ходу, відновлену і т.д.

Викуп машин після ДТП Херсон

За останні роки в Україні, та й в усьому світі кількість аварій на дорогах сильно збільшилася і місто Херсон не став винятком. Зрозуміло, головним чином це пов’язано зі зростанням кількості авто на дорогах України. А так як виробники піклуються про водіїв, то після ДТП практично будь-який автомобіль сильно деформується щоб пом’якшити удар від зіткнення. В результаті, такі транспортні засоби вже не підлягають відновленню.

На щастя, Автовикуп після ДТП в Херсоні від компанії Express Vykup завжди готовий дорого купити будь-бите авто навіть якщо воно не на ходу.

Де працює Express Vykup?

Викуп авто працює по всьому місту Херсон, зокрема по вулицях: Театральна, Адмірала Макарова, Філатова, Покришева, Лісова, Миру, Залаегерсег, Перекопська, Кримська, Шенгелія, Поповича, Українська, Чорноморська, Михайлівська, Генерала Видрігана, Дорофєєва, Ладичука, Патона , Іллюші Кулика, Кременчуцька, Островська, Грецька, Соборна, Чайковського, Олександрівська, Запорізька, Робоча, Небесної Сотні, Потьомкінська, Хірурга Вороного, Некрасова, Івана Богуна, Нафтовиків, Київська та іншим.Автовикуп в Херсоні - Фото №18Позвонить сейчас