Викуп спецтехніки
Меню
  • Викуп спецтехніки - Фото №2
  • Викуп спецтехніки - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп спецтехніки

Викуп спецтехніки - Фото №7Викуп спецтехніки - Фото №8Викуп спецтехніки - Фото №9Викуп спецтехніки - Фото №10Викуп спецтехніки - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Викуп спецтехніки - Фото №12Loading...
Викуп спецтехніки - Фото №13

Як і де продати спецтехніку в Україні?

Якщо Вам необхідно продати екскаватор або іншу спецтехніку – будівельну або вантажну, з максимальною вигодою для себе, то краще це робити через компанії, які здійснюють терміновий викуп спецтехніки.

Так, компанія EXPRESS VYKUP здійснює викуп будівельної техніки швидко і за цінами, що становить 90% від ринкових. Більше немає необхідності подавати оголошення в різноманітні інтернет ресурси і місяцями чекати, поки у когось виникне необхідність у покупці екскаватора або вантажівки. До того ж, якщо Ви живете в невеликому місті, продати спецтехніку за адекватною ціною практично неможливо. Але, утримання техніки в робочому стані, також вимагає певних витрат. Ось і виходить, що поки оголошення про продаж самоскида або вантажівки висить в інтернеті або на стовпі – гроші, які могли б знадобиться для покупки нової спецтехніки або інших необхідних речей, йдуть в нікуди.

Можливий і такий варіант, що виручені за спецтехніку гроші, в результаті, навіть не покривають витрати на її утримання. Компанія EXPRESS VYKUP здійснює викуп спецтехніки практично на всій території України. Процес викупу зовсім нескладний.

Ви заповнюєте форму на викуп спецтехніки, в якій вказуєте характеристики спецтехніки, і буквально протягом декількох хвилин, з Вами зв’яжеться наш фахівець з оцінки, щоб озвучити приблизну оціночну вартість машини. Якщо вас влаштовує названа ціна, то ви домовляєтеся про зустріч. Оцінювач під’їде в будь-яке зазначене місце і час безкоштовно, щоб провести остаточну оцінку вашого самоскида, вантажівки або екскаватора, а також будь-якої іншої спецтехніки, виставленої на продаж. Далі, за погодженням сторін, укладається угода і ви отримуєте свої гроші, при цьому, без будь-яких додаткових витрат.Викуп спецтехніки - Фото №18Позвонить сейчас