Меню
  • Автовикуп в Черкасах
  • Автовикуп в Черкасах - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Черкасах

Автовикуп в Черкасах - Фото №6Автовикуп в Черкасах - Фото №7Автовикуп в Черкасах - Фото №8Автовикуп в Черкасах - Фото №9Автовикуп в Черкасах - Фото №10 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Автовикуп в Черкасах - Фото №11

Продати автомобіль в Черкасах, на сьогоднішній день, можна або через сайти в інтернеті, або через викуп автомобілів. Пріоритетним, як показує практика, все ж є автовикуп в Черкасах. І це зрозуміло – в цьому випадку ви отримуєте максимальний результат, при мінімумі витрат і проблем. Наприклад, компанія EXPRESS VYKUP придбає ваш автомобіль всього на 10% нижче ринкової ціни, при цьому без будь-яких додаткових витрат на оцінку автомобіля і/або оформлення угоди. Буквально протягом п’ятнадцять хвилин після узгодження ціни, ви станете власником обумовленої суми, навіть не вникаючи в специфіку продажу автомобіля. Автоскупка в Черкасах з EXPRESS VYKUP – це не тільки вигідно, але також дозволяє заощадити найцінніші ресурси нашого життя – час і нерви. Крім того, ви можете не сумніватися в безпеці угоди – компанія цінує свою репутацію, яка була чесно зароблена протягом 15 років роботи на ринку викупу авто в Черкасах.

Однак, якщо ви все ж зважилися на самостійний продаж свого автомобіля через оголошення в інтернеті, ви повинні знати цю саму специфіку. Давайте спробуємо розібратися.

Як продати автомобіль в Черкасах вигідно і без проблем?

Почнемо з подачі оголошення. Тут існують деякі нюанси. Що стосується ціни на автомобіль, то в неї має бути включена можливість торгу. Справа в тому, що торг для багатьох покупців це навіть не питання ціни, а скоріше, справа принципу. Тому, нехай краще у вас в запасі буде деяка сума, якою ви зможете пожертвувати, зацікавивши таким чином, до себе покупця.

Якщо у машини є які-небудь дефекти або вона встигла побувати в ДТП, обов’язково вкажіть це в оголошенні. Така чесність, позбавить від «безрезультатних» переглядів, а заодно і від претензій і звинувачень потенційних покупців. Не прикрашаючи стан автомобіля, в той же час постарайтеся «піднести» його з самого позитивного ракурсу. Згадуючи про недоліки, зробіть акцент на перевагах. Причому почніть оголошення з достоїнств, і закінчите ними ж. Про недоліки краще згадати в середині. Згідно з дослідженнями, враження багато в чому визначає саме остання фраза.

Тепер, що до зустрічі з потенційним покупцем автомобіля. Звичайно, що перед такою зустріччю, машину краще привести до ладу – помити, відполірувати, почистити салон. Щоб там не казали, для більшості людей дуже важливо, як саме машина, в якій він планує їздити, виглядає зі сторони. Та й перше враження найчастіше є визначальним в покупці. Під час зустрічі постарайтеся багато не говорити, дайте можливість людині спокійно оглянути машину і зробити самостійні висновки. Просто відповідайте по суті на поставлені запитання – така небагатослівність розташує покупця, представивши вас, як серйозну людину, з якою можна мати справу.

Таким чином, якщо ви відповідально підійдете до питання продажу автомобіля в Черкасах, самостійно продати авто можна буде більш вигідно. Однак, якщо ви вважаєте, що власне ваш час і нерви коштують дорожче – ми зробимо всю брудну роботу за вас.