Меню
  • Викуп автомобілів Renault
  • Викуп автомобілів Renault - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп автомобілів Renault

Викуп автомобілів Renault - Фото №6Викуп автомобілів Renault - Фото №7Викуп автомобілів Renault - Фото №8Викуп автомобілів Renault - Фото №9Викуп автомобілів Renault - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Автомобілебудівна компанія Renault бере свій початок ще з далекого 1899 року. Ці французькі автомобілі – найкраще рішення при виборі недорогого автомобіля з підвищеним комфортом. При своїй невеликій вартості, вони забезпечать своєму власникові недороге обслуговування і комфортну їзду. Також вони досить економні.

Як вигідно продати машини Renault в Києві і Україні?

Якщо перед вами стоїть завдання вигідно і швидко продати автомобіль марки Renault в будь-якому місті України, то потрібно вибрати між:

  • комісійним майданчиком;
  • автовикупом Рено;
  • самостійним продажом через інтернет-оголошенням.

Виходячи зі свого досвіду, ми рекомендуємо вам скористатися послугами компанії по викупу авто Renault Express Vykup.

Чому потрібно обрати викуп авто Рено в Україні?

У чому перевага автовикупу Renault в Києві і інших містах України? Якщо ви оберете для продажу комісійний майданчик, то ви повинні розуміти, що продаж може затягнуться на кілька місяців. Плюс до всього, потрібно буде доплачувати за перебування машини на майданчику.

Якщо ж ви вирішите продавати авто самостійно, то будьте готові до численних дзвінків перекупників з пропозиціями щодо зниження ціни та безлічі безрезультатних переглядів.

Викуп авто Рено набагато простіше: ви залишаєте заявку на сайті expressvykup.com.ua або набираєте контактні номери телефону, описуєте свій автомобіль і експерт відразу називає вам приблизну вартість вашого авто. Зверніть увагу: ми пропонуємо за автомобіль до 90% його ринкової вартості! Також, ми придбаємо машину після великих ДТП або з критичними поломками.

Якщо вас влаштує попередня оцінка – до вас виїде наш фахівець для огляду авто і визначення остаточної ціни. Після цього, можна приступати до зняття автомобіля з обліку в місцевому МРЕВ. Як правило, процедура автовикупу не займає більше одного робочого дня. Ми намагаємося зробити все протягом кількох годин.