Меню
  • Автовикуп в Голосіївському районі
  • Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Голосіївському районі

Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №6Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №7Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №8Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №9Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Голосіївському районі - Фото №11

Для жителів Голосіївського району, які вирішили з якоїсь причини продати своє авто, тепер є можливість зробити це швидко, просто і за найоптимальнішою ціною.  Вся процедура займе кілька годин і не буде коштувати вам ні копійки, якщо ви скористаєтеся послугами компанії EXPRESS VYKUP. Вам потрібно лише зайти на наш сайт і заповнити просту заявку, де будуть вказані основні характеристики вашого автомобіля і його фото.  Всі інші турботи компанія бере на себе. Вже через кілька хвилин ваша заявка буде оброблена, і наші співробітники зв’яжуться з вами з конкретною пропозицією.

Терміновий викуп авто в Голосієво та його переваги

Працюючи в сфері Автовикуп більше 18 років, наша компанія проводить всі угоди з клієнтами швидко, легально і абсолютно прозоро.  Цінуючи своєю репутацією, EXPRESS VYKUP прагне надати послуги автомобільного дилера за лічені години і на умовах, що максимально задовольняють власника транспортного засобу.  Компанія викуповує легкові машини будь-яких марок і будь-якого року випуску. Технічний стан автомобіля на момент угоди значення не має. Ми придбаємо у вас уживане авто, що побувало в ДТП, аварійне, проблемне і навіть кредитне.  Розглядаються будь-які пропозиції. Співпрацюючи з нашою компанією, продавець транспортного засобу отримує такі переваги:

  • запропонована ціна максимально відповідає ринковій і становить не менше 90% від цієї суми;
  • всі витрати по оцінці, діагностики та оформлення документів компанія бере на себе;
  • угода займає мінімум часу і відбувається в зручний для клієнта час;
  • гроші за авто ви отримуєте відразу ж після підписання договору про викуп.

EXPRESS VYKUP – це кваліфіковане обслуговування і готовність допомогти клієнтам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з продажем авто.