Меню
  • Автовикуп в Оболонському районі
  • Автовикуп в Оболонському районі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Оболонському районі

Автовикуп в Оболонському районі - Фото №6Автовикуп в Оболонському районі - Фото №7Автовикуп в Оболонському районі - Фото №8Автовикуп в Оболонському районі - Фото №9Автовикуп в Оболонському районі - Фото №10 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Автовикуп в Оболонському районі - Фото №11

Сьогодні бажаючих продати своє авто дуже багато.  Але зробити це виявляється не так просто, як би хотілося.  Процес потребує часу, фінансових і нервових витрат. Тому в цій ситуації краще зайти на інтернет ресурс EXPRESS VYKUP і залишити свою заявку із зазначенням технічних параметрів вашої машини і докласти кілька фото.

Для автовласників Оболоні і всього Мінського масиву терміновий викуп авто займе лічені години.  Уже через кілька хвилин після подачі заявки з вами зв’яжуться представники EXPRESS VYKUP і назвуть попередню ціну, яку компанія пропонує за ваш транспортний засіб.  Якщо вас зацікавить наша пропозиція, домовляйтеся про зустріч з фахівцем в зручному для вас місці і в будь-який час. Після остаточного огляду автомобіля та укладання договору, ви отримуєте гроші прямо на місці.  Оформлення документів бере на себе викуповуюча сторона.

Автовикуп на Оболоні і його переваги для продавців

Сервіс EXPRESS VYKUP займається терміновим викупом авто більше 18 років і готовий розглядати будь-які пропозиції.  Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • кваліфіковану оцінку вартості вашого автомобіля і пропозицію з найоптимальнішою ціною, трохи нижче ринкової;
  • термінове і безкоштовне оформлення всіх необхідних документів;
  • швидке вирішення всіх технічних питань і отримання грошей протягом одного робочого дня;
  • якісний і прозорий сервіс.

Для нас не має значення технічний стан вашої машини.  Цей фактор впливає тільки на суму угоди. На Оболоні ми викуповуємо биті і проблемні машини, що потрапили в ДТП і не підлягають ремонту.  Здійснюємо покупку авто, придбаних в кредит, співпрацюємо з банками і страховими компаніями. Ми позбавимо вас від зайвих витрат і проблем, пропонуючи вигідні для вас умови.