Меню
  • Автовикуп в Шевченківському районі
  • Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Шевченківському районі

Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №6Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №7Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №8Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №9Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Шевченківському районі - Фото №11

Іноді життєві ситуації складаються не на нашу користь.  Про це добре відомо власникам легкових автомобілів, які хочуть з якоїсь причини терміново продати своє авто.  Для жителів Шевченківського району Києва, це не складе труднощів, якщо звернутися в компанію EXPRESS VYKUP. Наші фахівці займаються автомобілями більше 18 років і оформлять угоду протягом одного робочого дня.  Ми пропонуємо продавцеві найоптимальнішу ціну і беремо на себе всі турботи, пов’язані з продажем і переоформленням документів.

Як відбувається терміновий викуп авто?

Компанія викуповує легкові машини у власників, які проживають самому центрі Києва, за вигідними для клієнта цінами.  Ми проводимо всю процедуру дуже швидко і прозоро.

Співпрацюючи з нами, ви позбавите себе від зайвого клопоту по оцінці автомобіля і його продажу.  Процедура відбувається за такою схемою:

  • Обробка заявки.  Ви заповнюєте на сайті анкету, в якій описуєте ваш автомобіль, вказавши такий факт: авто після ДТП чи ні.  Додавши фото і іншу, важливу на ваш погляд інформацію, відправляєте анкету нам. Протягом декількох хвилин ми повідомимо вам орієнтовну ціну, за яку готові викупити ваше авто.
  • Огляд в зручному для продавця місці.  Якщо вас зацікавить наша пропозиція, остаточний огляд автомашини наш фахівець проведе в зручному для вас місці і дасть свою компетентну оцінку.
  • Оформлення документів.  Якщо згоди досягнуто, ми займаємося оформленням всіх документів, і вам ні за що не доведеться платити.
  • Розрахунок.  Угода з продажу автомобіля буде укладена на місці, і клієнт одразу ж отримує обумовлену суму.

Компанія здійснює викуп авто в Києві і інших містах країни будь-яких марок і року випуску.  Ми купуємо машини в самому різному стані: б / у, побувавші в ДТП, проблемні, кредитні і не на ходу.