Меню
  • Автовикуп в Святошинському районі
  • Автовикуп в Святошинському районі - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп в Святошинському районі

Автовикуп в Святошинському районі - Фото №6Автовикуп в Святошинському районі - Фото №7Автовикуп в Святошинському районі - Фото №8Автовикуп в Святошинському районі - Фото №9Автовикуп в Святошинському районі - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Автовикуп в Святошинському районі - Фото №11

Тепер європейська якість обслуговування в Святошино!  Якщо вам терміново потрібно продати автомобіль, але немає на це часу – використовуйте сервіс EXPRESS VYKUP, тоді вам не доведеться займатися пошуком покупців і паперовою тяганиною.  Навіть якщо авто побувало в ДТП або просто вичерпало свій ресурс і потрібно дорогий ремонт, зверніться в нашу компанію. Терміновий автовикуп в Святошинському районі за високою ціною і в найкоротші терміни – це реальність.

У чому переваги викупу авто в Києві

Прагнучи максимально повно задовольнити запити клієнтів, ми діємо професійно та оперативно.  Співпраця з EXPRESS VYKUP має незаперечні переваги.

  • Продавцеві не доведеться нікуди їздити або платити гроші.
  • Заповнивши невелику анкету на сайті, де вказані основні параметри транспортного засобу та його фото, клієнт протягом лічених хвилин отримає пропозицію про викуп із зазначенням ціни, яку компанія згодна оплатити власнику негайно.
  • Оцінка вартості авто здійснюється висококваліфікованими фахівцями і становить не менше 90% від ринкової.
  •  Всі витрати і клопоти з оформлення документів компанія бере на себе.

Зазвичай процедура Автовикуп займає лічені години.  Після остаточного огляду автомобіля представником фірми і укладення договору, продавець відразу ж отримує свої гроші.

EXPRESS VYKUP розглядає всі варіанти без обмежень.  Купуємо биті і старі автомашини, що побували в ДТП, аварійні, проблемні і навіть кредитні.  Якщо машина куплена в кредит, але з якоїсь причини ви не в змозі погашати щомісячні виплати, з нашою допомогою ви зможете повернути витрачені гроші.  Якщо ви зібралися здати розбите авто на металобрухт, зв’яжіться з нами. У будь-якому випадку, наша пропозиція виявиться для вас найбільш вигідним.