Меню
 • Оцінка авто онлайн
 • Оцінка авто онлайн - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Оцінка авто онлайн

Оцінка авто онлайн - Фото №6Оцінка авто онлайн - Фото №7Оцінка авто онлайн - Фото №8Оцінка авто онлайн - Фото №9Оцінка авто онлайн - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Оцінка авто онлайн - Фото №11

Божевільний темп життя не залишає часу на прийняття необхідних рішень. Але поспішати з вирішенням питань загрожує збитками. Який вихід залишається для автовласників, які бажають вигідно продати застарілий транспортний засіб? Заощадити час і отримати гроші допоможе безкоштовний розрахунок вартості авто.

Як це працює

Перш ніж зайнятися продажем, варто подбати про зовнішній вигляд транспортного засобу – помити, відполірувати, прибратися в салоні, усунути невеликі дефекти кузова і технічні несправності. На ходові характеристики це не впливає, але може виявитися причиною коливання ціни. Бережливе використання авто і приваблива зовнішність – це +20 % під час його продажу.

Самостійна оцінка машини онлайн відбувається наступним чином:

 • зайти на відповідний сайт з калькулятором або звернутися в компанію, де безкоштовно можуть розрахувати вартість авто;
 • ввести дані авто – марка, модель, рік випуску, пробіг, КПП;
 • натиснути кнопку «оцінити» – в результаті виходить середньоринкова ціна б/у ТЗ.

Для точного визначення вартості конкретного автомобіля необхідно скористатися послугами професійного експерта. Цей спосіб заощаджує час і нерви, але дорого коштує. Підсумок – це не дає гарантії вигідної угоди. 

Вирішити проблему самому

Можна зайнятися самостійним вивченням питання. Це не потребує великих витрат, але займе багато часу, зусиль і комунікативних навичок. Приблизну ціну ТЗ можна дізнатися, скориставшись калькулятором оцінки авто. Далі потрібно:

 • онлайн-моніторинг автомобілів з подібними характеристиками;
 • читання спеціалізованої літератури – автожурналів, газет з оголошеннями-пропозиціями про викуп б/у ТЗ;
 • відвідати автосалони та отримати навички торгівлі з продавцем, дізнатися, скільки можна заробити на різниці від заміни б/у на нову модель;
 • обійти ломбарди і банки для аналогічної процедури;
 • об’єктивно оцінити власний автомобіль і вивести середню суму з отриманих результатів з попереднім пунктам.

Наступні кроки: подача власного оголошення і очікування пропозицій. Останній етап – торги з потенційним покупцем може виявитися найскладнішим для більшості власників ТЗ. Підсумок: можлива збиткова угода.

Оцінка авто онлайн в компанії ExpressVykup

Звернувшись до нас, ви можете отримати онлайн оцінку авто. Потрібно вказати мінімальні дані: марка, модель і рік випуску. Також потрібно закачати фото свого авто. Для зв’язку необхідно ввести номер телефону. Процедура безкоштовна, очікування – 15 хвилин, оцінка ТЗ відповідає актуальною вартості на аналогічну нову модель.

Переваги ExpressVykup:

 • 18 років досвіду у викупі тисяч б/у машин по всій Україні;
 • вартість онлайн-оцінки авто – до 90% від ціни на нові моделі;
 • можливість дорого купити як елітні машини, так і авто після ДТП;
 • філії по Україні, які дозволяють забрати автомобіль у день викупу;
 • швидке вирішення всіх питань на місці протягом години.

Компанія пропонує максимально дорого оцінити автомобіль онлайн і отримати вигідну грошову компенсацію. Крім того, кожен клієнт позбавляється від необхідності витрачати час, гроші і нерви. Будь-яке авто гарантовано можна продати, незалежно від його стану, місцезнаходження та марки.

Не потрібно вникати в тонкощі оцінки ТЗ, оплачувати послуги експерта, їздити по автосалонам, шукати покупця та переживати за можливі збитки. Можна позбутися від б/у авто і отримати гроші в один день. Всі питання вирішуються на місці співробітниками компанії. 

Вигода від оцінки авто онлайн в компанії ExpressVykup очевидна.