Меню
 • Оцінка авто
 • Оцінка авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Оцінка авто

Оцінка авто - Фото №6Оцінка авто - Фото №7Оцінка авто - Фото №8Оцінка авто - Фото №9Оцінка авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...
Оцінка авто - Фото №11

Термін «автоекспертиза» знайомий всім, хто користується авто. А деякі витрати можуть стосуватися оцінки вартості машини або підрахунку збитку, що виник в результаті ДТП. Для позначення в грошовому еквіваленті технічного стану транспорту і здійснюється така процедура, як оцінка авто-мото-транспортних засобів. 

У яких випадках необхідна експертиза авто

Необхідна ця процедура при висновках договорів про дарування транспортного засобу, у разі купівлі та викупу після дорожньо-транспортної пригоди. Це потрібно при вчиненні нотаріальних угод, щоб правильно зробити перерахунок мита або податку, який громадянин зобов’язаний сплатити у фонд держави. Розмір державного мита залежить від того, на кого оформляється дарування – родича або чужої людини.

Як правило, оцінка авто при продажі не обов’язково збігається з ринковою вартістю об’єкта. І таке неспівпадіння залежить від наступних чинників: бажання якнайшвидше продати авто, його престижності та загального стану, ін. 

Як відбувається оцінка авто

Експерт не пов’язаний із платежами. Його робота полягає в тому, щоб встановити дійсний стан транспортного засобу. 

Щоб оцінити авто, експерт зобов’язаний здійснити візуальний огляд автомобіля, визначити приховані пошкодження за допомогою спеціального обладнання для діагностики (товщина шарів фарби, рівень роботи електроніки і механізмів), а також наявність або відсутність документів про права власності (при недостачі яких-небудь з них вартість знижується).

Особливості тестування транспортного засобу

Пріоритетним етапом діагностики авто є перевірка кузова. Адже він – гарантія безпеки і найдорожча за вартістю частину авто. Важливо провести візуальну перевірку і здійснити виїзд. 

Ступінь зносу центральних деталей і вузлів – друга частина тестування авто. Вона визначає розмір майбутніх вкладень в автомобіль для подальшої експлуатації. Огляд двигуна, днища, сканування електроніки дасть шанс адекватно оцінити автомобіль і більше дізнатися про фізичний стан транспортного засобу.

Оцінка авто - Фото №13

Механізм оціночної діагностики

Слід додати, що експертиза авто призначається і у випадках ДТП за розпорядженням судових органів. Також потрібно вчасно здійснювати цю процедуру при знятті або постановці транспорту на баланс організації. 

Сучасний інститут експертизи заснований на дотриманні світових стандартів – розроблені та діють нові методи, збільшується кількість питань, які стосуються компетенції експерта. 

Технічні потужності і кузов діагностують за такими показниками та стандартами:

 • оцінка R – виставляється у тих випадках, коли автомобіль пережив серйозну аварію, але відновлений (з доопрацюванням несучих конструкцій);
 • 1 – дуже старе авто з великим пробігом, з дефектами, що в загальному незадовільному стані;
 • 2 – допускається заміна деталей 2, менше 12 років, пробіг до 300 тис. км;
 • 3 – вік менше 8 років, задовільний стан, замінено або відремонтовано понад 2 деталей кузова;
 • 4 – гарний стан, пробіг-200 тис. км;
 • 5 – вік до 5 років, загальний гарний стан, пробіг до 125 тис. км;
 • 6 – деталі та запчастини функціонують, вік менше 3 років, пробіг – 75 тис. км;
 • 7 – стан відмінний, наближене до нового, пробіг до 25 тис. км, вік – до 1 року;
 • S (New) – новий автомобіль. Вік не обмежений, пробіг до 100 км, працює ідеально. 

Якщо автомобіль пережив серйозні зміни і в результаті перероблені деталі, які не причетні до аварій, то йому виставляється оцінка від 1 до 7. Експерти радять категорично не погоджуватися на купівлю автомобіля, у якому в результаті експертизи виявлені приховані порушення силових елементів. Це потягне за собою непередбачені витрати в майбутньому.

Переваги співпраці з компанією ExpressVykup

Компанія працює на основі практики іноземних професіоналів, адаптованої для наших автомобілів. У нас послуга розрахунку вартості авто відповідає європейським нормам. Мережева підтримка компанії ExpressVykup розгалужена у великих містах країни.

Експерти незалежно і з урахуванням особливостей місцевого ринку порахують адекватну вартість. Також ми гарантуємо повне тестування основних агрегатів ТЗ, яке визначить справжній стан авто.