Меню
  • ru
  • uk


Автовыкуп за 15 минут!

Викуп авто в Дніпровському районі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...

 

Ресурс EXPRESS VYKUP покликаний допомогти тим, хто хоче швидко продати свій транспортний засіб за адекватні гроші і не витратити на це дорогоцінний час.  Причини продажу авто можуть бути різні, як і технічний стан засобу. Але EXPRESS VYKUP розглядає будь-які варіанти. Для жителів Лісового масиву, Воскресенки, Русанівки та Березняків автовикуп, здійснюваний нашою компанією, займає всього кілька годин.  Ми дорожимо вашим і своїм часом, тому всі питання вирішуємо невідкладно і абсолютно безкоштовно для клієнта.

Автовикуп в Дніпровському районі: план ваших дій

Компанія виконує викуп авто в Києві згідно з ліцензією вже більше 18-ти років.  Головна наша турбота – максимальне задоволення вимог продавців автомобілів. Тому в наша команда складається з висококваліфікованих співробітників, готові надати будь-яку допомогу клієнту при укладанні угоди.  Ми ніколи не занижуємо ціну, а встановлюємо її на рівні 90% від ринкової. Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, вам слід:

  • зайти на сайт EXPRESS VYKUP, заповнити запропоновану анкету і відправити нам;
  • на підставі отриманих даних наші фахівці зроблять попередню оцінку і повідомлять вам суму викупу протягом декількох хвилин;
  • якщо вас влаштовує наша пропозиція, ви призначаєте місце і час остаточного огляду автомашини нашим представником, укладаєте з нами договір;
  • розрахунок з продавцем проводиться на місці після підписання договору.

Якщо ваша машина побувала в ДТП, знаходиться в аварійному стані або вимагає невиправдано дорогого ремонту, компанія готова викупити і такий транспортний засіб.  Ми також викуповуємо авто, що знаходяться в кредиті, компенсуючи витрати власників і погашаючи заборгованість перед банком.