Меню
  • Автовикуп McLaren
  • Автовикуп McLaren - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп McLaren

Автовикуп McLaren - Фото №6Автовикуп McLaren - Фото №7Автовикуп McLaren - Фото №8Автовикуп McLaren - Фото №9Автовикуп McLaren - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Спортивні автомобілі McLaren створені переможцем

Автомобільна марка McLaren була заснована в 1963 році легендою автогонок Формули-1 Брюсом Маклареном.

З самого початку існування компанії, основним її напрямком стало створення гоночних автомобілів. Це не дивно, адже ідеологом і натхненником був сам творець, знаменитий гонщик Брюс Макларен.

У 1963 році був представлений автомобіль McLaren M1, оснащений 8-циліндровим двигуном. Через рік машина вийшла на старт серій автогонок CanAm.

Демонструючи вражаючі результати, автомобілі МакЛарен виграють гонки одну за одною. Так, в 1967 році, Брюс разом зі своїм напарником виграють 5 з 6 гонок сезону і стають багаторазовими чемпіонами в цій галузі.

У 1970 році, під час випробувань нового автомобіля для автогонок CanAm, Брюс Макларен загинув. Його послідовники намагаються продовжити справу, але буде справедливо відзначити, що без генія їх спроби приречені на провал.

Переломним моментом для історії McLaren вважається поява в команді інженера Джона Барнарда. Завдяки його навичкам конструктора, машини Макларен повертають колишню славу. Сенсацією стало створення монокока з вуглеволокна. Цей матеріал використовується в аерокосмічній галузі, Бернард зміг застосувати його в автомобілебудуванні.

Доля McLaren сьогодні

McLaren Automotive є частиною McLaren Group. До цього дня, автомобілі цієї марки асоціюються зі швидкістю, непереможністю і розкішшю.

Всі автомобілі виробляються на основі технологій використаних в Формулі-1.

Продати авто McLaren: варіанти реалізації

У власника гоночного автомобіля є кілька способів продати Макларен:

  • самостійний продаж через інтернет оголошення;
  • продати машину Макларен друзям і знайомим;
  • скористатися послугою автовикуп автомобілів McLaren.

Про недоліки перших двох варіантів мова не піде, тому що адекватно оцінивши ситуацію на автомобільному ринку України, можна зрозуміти, що самостійний продаж займе дуже багато часу.

Більш раціональним рішенням буде скористатися послугами Express Vykup. Вже 16 років компанія надає послуги автовикуп машин McLaren і інших дорогих автомобілів.

Express Vykup адекватно визначає ринкову вартість автомобіля і проводить операцію протягом декількох днів.

Якщо вам набридли порожні дзвінки і безуспішні перегляди, на яких люди тільки фотографуються з легендою, тоді звертайтеся в Express Vykup для швидкого і результативного процесу – автовикуп автомобілів Макларен.