Меню
  • Автовикуп Rolls-Royce в Україні
  • Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп Rolls-Royce в Україні

Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №6Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №7Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №8Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №9Автовикуп Rolls-Royce в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Rolls-Royce – цікаве створення легенди

Компанія Rolls-Royce була заснована завдяки зустрічі двох підприємців. Фредерік Генрі Ройс – геніальний механік і власник компанії “Ройс ЛТД” і Чарльз Стюарт Роллс – багатомільйонний спадкоємець, який займається імпортом французьких автомобілів, підписали угоду на створення нових люксових автомобілів. Надалі, весь світ дізнається про них під багатослівною назвою “Rolls-Royce”.

Цільовою аудиторією компанії були найбагатші люди тих часів, а сам автомобіль втіленням розкоші і пишності. До Другої світової війни, у виробництві Роллс-Ройс не було кузова, розроблялося тільки шасі. За індивідуальним замовленням заможних клієнтів, кузов виготовлявся окремо в майстернях і в залежності від фінансового стану клієнта міг бути оснащений срібними та золотими елементами. Характерною рисою автомобілів Rolls-Royce був тихий двигун, якщо вірити розповідям, автовласники говорили, що машина працює тихіше годинника.

У 1906 році, автомобільний завод випускає на ринок найвідомішу в світі машину Silver Ghost.

Ставши одним з найбільш розкішних автомобілів, Rolls-Royce не був обділений увагою Її Величності. В наявності королівської сім’ї налічується п’ять автомобілів престижної марки Rolls-Royce.

Битва титанів за права на авторитетну марку Rolls-Royce

Основними зацікавленими сторонами викупу Роллс-Ройс були Volkswagen і BMW – постачальник 30% комплектуючих Rolls-Royce. Концерн Volkswagen запропонувавши високу ціну, з якою BMW були не в змозі конкурувати, здобули перемогу. У відповідь на це BMW більше не поставляли двигуни і компоненти для Rolls-Royce. Так, Volkswagen пішов на мирну угоду і продали назву, логотип і грати від радіатора.

З 2003 року, Rolls-Royce Motor Cars Ltd належить BMW AG, і є його підрозділом.

Продати машину Rolls-Royce допоможе компанія Express Vykup

Компанія Express Vykup здійснює автовикуп машин Роллс-Ройс з наступними позитивними моментами:

  • виплата 90% ринкової вартості автомобіля;
  • викуп Rolls-Royce відбувається максимально прозоро з усіма необхідними юридичними документами;
  • виїзд співробітників Express Vykup в будь-яку точку України;
  • процес автовикуп автомобілів Роллс-Ройс, відбувається протягом декількох днів;
  • ваша заявка на сайті миттєво приймається в роботу.

Продати автомобіль Rolls-Royce не просто, особливо, якщо власник бажає отримати реальну ринкову вартість. Компетентні співробітники Express Vykup зроблять процедуру – викуп машин Rolls-Royce, швидкою і вигідною.

Поки ви очікуєте оцінки свого авто від наших експертів, пропонуємо вам переглянути презентацію Rolls-Royce Phantom Super Luxury 2018 року.