Меню
  • Викуп Aston Martin
  • Викуп Aston Martin - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп Aston Martin

Викуп Aston Martin - Фото №6Викуп Aston Martin - Фото №7Викуп Aston Martin - Фото №8Викуп Aston Martin - Фото №9Викуп Aston Martin - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Aston Martin – виробник найпотужніших і люксових автокарів

Aston Martin – англійська автомобільна компанія, яка твердо зайняла позицію в сегменті престижних автомобілів.

Свою назву автомобільна марка отримала завдяки засновнику Лайонелу Мартіну і його перемозі на Singer-10 в 1913 році, яка відбулася на пагорбі Астон-Клінтон.

Як і інші гіганти автомобільної індустрій, Aston Martin пережили труднощі під час Першої і Другої світової війни, і так само неодноразово змінювали своїх власників.

З 1987 року автокомпанія Aston Martin належить титану автомобільної промисловості Ford Motor Company. І тільки в 2007 році була продана консорціуму Prodrive.

З 2013 року Астон Мартін спільно з Daimler AG – німецьким автовиробником, працюють над створенням автомобілів нового покоління.

Відмінною рисою цих люксових машин вважаються: ручна збірка і табличка з ім’ям творця, точніше людини, яка працювала саме над цією моделлю.

Чому самостійно продати Aston Martin практично неможливо?

На автомобільному ринку України користуються попитом автомобілі економ класу з відмінною рисою – невелика вартість. Як відомо всім, машини Астон Мартін не потрапляють ні в одну з цих категорій.

Автомобіль преміум-класу потрібно продавати за допомогою перевірених компаній.

Express Vykup – це терміновий автовикуп машин Aston Martin.

Позитивні моменти в роботі з Express Vykup:

  • швидкість. Для того, щоб продати Астон Мартін, власнику необхідно заповнити заявку на сайті, фахівці зв’яжуться з вами в найкоротший термін, та й сама процедура займе кілька днів.
  • адекватна вартість. Після виїзду наших співробітників, ми визначаємо реальну ринкову вартість автомобіля. Ви не зіштовхнетеся з заниженням ціни або торгом.
  • прозорість угоди. Юридично оформлені документи і повне інформування власника на кожному етапі – основні гарантії для безпеки процесу автовикупу.
  • 16-річний досвід на ринку. Express Vykup одна з небагатьох компаній в Україні, яка надає послугу автовикупу машин Aston Martin, та інших автомобілів преміум класу.

А поки ви очікуєте відповіді наших фахівців, пропонуємо ознайомитись з сюжетом Top Gear про Aston Martin DB11