Меню
  • Автовикуп Ferrari
  • Автовикуп Ferrari - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп Ferrari

Автовикуп Ferrari - Фото №6Автовикуп Ferrari - Фото №7Автовикуп Ferrari - Фото №8Автовикуп Ferrari - Фото №9Автовикуп Ferrari - Фото №10 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Ferrari – автомобіль успішних людей

Як вимірюється успіх? Звичайно ж, в наявності Ferrari. Якщо мова заходить про автомобілі Феррарі, складно сказати: – так це ж просто машина. Це зразок мистецтва, розкіш і запах багатого життя, потужність, яка викликає захват.

Знаменитого червоного коня, в своєму автопарку, колекціонують: знаменитості зі світовим ім’ям, шейхи, імператори, світові лідери і футболісти, звичайно ж. До речі, Ferrari – фаворит легендарного Ліонеля Мессі.

Народження легенди

Італійська компанія була заснована в 1928 році Енцо Феррарі. Зараз, Ferrari – це мрія для багатьох, але мало хто знає, що реалізував її такий самий маленький мрійник, хлопчисько Енцо. Затамувавши образу на батька, який не брав його на автогоночні змагання, вже тоді хлопчик вирішив, що його ремеслом стане автомобілебудування.

У 1946 році з’явився перший автомобіль Ferrari, який здивував всіх автогонщиків, адже машина з 12-циліндровим двигуном – це прорив того часу.

Надалі, компанія не перестає дивувати своєю потужністю і швидкістю, з’являються нові модифікації унікального двигуна. Автомобілі Феррарі здобувають резонансний успіх на знаменитих гонках “Формула-1”.

Створюючи бренд виключно на якості, ці машини ніколи не потребували реклами і представлення.

Доля Ferrari сьогодні

У наші дні, компанія належить автоконцерну FIAT. Феррарі, як і раніше, спеціалізується на гоночних і спортивних автомобілях, і залишається найбажанішою машиною в світі.

15 разові чемпіони світу впевнено тримають лідируючі позиції на світовому автомобільному ринку.

Продати машину Феррарі: складність процедури і оптимальне рішення

Рано чи пізно, приходить час, що будь-який автомобіль потребує заміни, в силу абсолютно різних причин. Продати Ferrari – завдання не з простих, через низький попит і рівень життя населення.

Доводиться звертатися до компаній термінового автовикупу, але і тут є підводні камені. Співпрацювати необхідно тільки з перевіреними організаціями.

Express Vykup надає послугу – автовикуп Ferrari на оптимальних умовах для продавця.

Express Vykup – це:

  • реальна ринкова вартість автомобіля;
  • юридичний супровід протягом всіх етапів угоди;
  • виїзд компетентних співробітників в будь-яку точку України.

Довгий час не можете продати Феррарі? Тоді необхідно прийняти раціональне рішення і звернутися до досвідчених фахівців Express Vykup.