Меню
  • Автовикуп Maserati
  • Автовикуп Maserati - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп Maserati

Автовикуп Maserati - Фото №6Автовикуп Maserati - Фото №7Автовикуп Maserati - Фото №8Автовикуп Maserati - Фото №9Автовикуп Maserati - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Maserati – ексклюзив від братів – італійців

Автомобільна марка Мазераті була заснована в 1926 році трьома братами італійцями. Автомобілі Maserati на ринку займають нішу ексклюзивного, бізнес і спортивного класу. Любов автомобілістів марка Maserati завоювала завдяки ефектному, презентабельному зовнішньому вигляду і високим динамічним показникам.

Змінивши кількох власників, переживши занепад, відродитися

Історія компанії Мазераті неспокійна і захоплююча. У 1937 році брати продали компанію родині Орсі, при цьому засновники залишалися працювати над виробництвом, після чого створили нову, власну компанію.

У 1968 році “Сітроен” викупив компанію. Виробництво набирає небачених масштабів, виробляється по 2 автомобілі в день. Варто зазначити, що власники “Сітроен” багато що запозичили у Мазераті, а саме: досвід, технології, двигун.

Як і раніше, Мазераті – це найкращі гоночні автомобілі, які займають призові місця на автогонках.

Після банкрутства “Сітроен”, компанія переходить у власність “Де Томазо”. І тільки в травні 1993 року, і до цього дня, Мазераті стає власністю автоконцерну “FIAT”.

У автомобільної марки Мазераті часто змінювалися власники, але якість і швидкісні характеристики залишаються на висоті з року в рік.

Як продати Maserati за велику ціну і не витратити на це роки?

Якщо ви вирішили самостійно продати автомобіль Мазераті, то повинні бути готові отримати за неї мінімальну суму. Не кожен погодиться продати машину Maserati за пів ціни. Для того, щоб уникнути таких ситуацій, вже 16 років працює компанія Express Vykup, яка спеціалізується в області – викуп Мазераті та інших престижних авто.

Переваги роботи з Express Vykup:

  • автовикуп Мазераті відбувається тільки після визначення реальної ринкової вартості;
  • процес протікає максимально швидко і прозоро, з оформленням всіх необхідних документів;
  • висококваліфіковані фахівці будуть супроводжувати вас протягом кожного етапу.

Самостійно продати авто Мазераті непросто, для людей, які цінують свій час, бережуть нерви і бажають отримати справжню суму від продажу, до співпраці відкриті фахівці Express Vykup.

А поки ви очікуєте оцінки наших експертів, пропонуємо ознайомитись з оглядом першого кроссовера від Maserati