Меню
  • Автовикуп FAW
  • Автовикуп FAW - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп FAW

Автовикуп FAW - Фото №6Автовикуп FAW - Фото №7Автовикуп FAW - Фото №8Автовикуп FAW - Фото №9Автовикуп FAW - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Хочете дорого продати авто FAW?

Express Vykup здійснить викуп автомобіля FAW на вигідних умовах!

Автоконцерн FAW випускає автомобілі з далекого 1953 року і вважається другим найбільшим автовиробником в Китаї. Спочатку персонал компанії FAW в СРСР. З 1990-х років компанія переорієнтує власне виробництво на випуск переважно легкових автомобілів і укладає взаємовигідне співробітництво з найбільшими автоконцернами – Toyota і Volkswagen. Саме з тих пір марка ФАВ стає повноправним учасником світового ринку автомобілебудування. Серед переваг авто FAW можна відзначити хороші технічних параметри і невисоку вартість.

Переваги викупу автомобіля FAW з Express Vykup

Компанія, що здійснює автовикуп, Express Vykup готова купити авто ФАВ від 1990 року випуску і будь-якої моделі. Також розглядаємо придбання автомобіля незалежно від його стану (дрібні подряпини, пошкодження, не на ходу, а також авто після аварій і ДТП).

Своїм клієнтам пропонуємо максимально привабливі умови автовикупу FAW:

  • оперативність (прискорена процедура викупу автомобіля ФАВ);
  • переоформлення документів за наш рахунок;
  • висока ринкова ціна за викуп машин FAW (ми ніколи не занижуємо реальної вартості);
  • терміновий розрахунок;
  • індивідуальний підхід.

Чим ми завоювали довіру клієнтів?

Перш ніж коротко описати переваги нашої компанії, обмовимося, що кількість наших клієнтів давно переступило рубіж 14 000. На ринку автовикупу Express Vykup працює 15 років. За цей період ми встигли створити професійну команду, яка досконально розбирається у всіх нюансах своєї ніші, а також відкрити 25 філій по всій Україні. Будьте впевнені, що вибравши Express Vykup, ви співпрацюєте з професіоналами, і зможете вдало продати машину ФАВ. Ми працюємо швидко, якісно і чесно.

Автовикуп машин FAW з Express Vykup – високий стандарт якості та комфорту

Тепер ви знаєте, як продати машину ФАВ максимально дорого, швидко і зручно. Залишайте свої онлайн заявки на нашому сайті або телефонуйте за вказаними номерами телефону. Наші фахівці зв’яжуться з вами максимально оперативно.

Поки ви очікуєте онлайн оцінку свого автомобіля або відповідь менеджера – перегляньте crash test Faw V2: