Меню
  • Викуп автомобілів KIA
  • Викуп автомобілів KIA - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп автомобілів KIA

Викуп автомобілів KIA - Фото №6Викуп автомобілів KIA - Фото №7Викуп автомобілів KIA - Фото №8Викуп автомобілів KIA - Фото №9Викуп автомобілів KIA - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

KIA – автомобілебудівний гігант, що займає 7 місце в світовому рейтингу виробників авто. Свій старт компанія взяла в 1944 році і, з тих пір, впевнено завойовує лідируючі позиції на ринку світового автопрому завдяки своїй надійності, доступності та сучасності.

В Україні, автомобілі KIA користуються чималим попитом. Але, в той же час, ринок продажу машин КІА розвивається пропорційно ринку покупки. За останні роки в Україні, а особливо в Києві, в рази збільшилася кількість оголошень щодо продажу авто марки KIA.

Причини різні: ДТП, фінансові труднощі у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією, масштабні поломки, тощо. Але, як при такому розмаїтті ринку пропозицій продати свій КІА максимально швидко і за бажану суму?

Викуп автомобілів КІА від Express Vykup

Наша компанія з радістю надасть послуги автовикупу машин марки KIA в Києві і по всій території України. 15-річний досвід дозволить здійснити операцію протягом 1 робочого дня. Ми викупимо будь-яку машину KIA починаючи з 1990-го року випуску і з «чистою» історією. Навіть якщо у вас авто в критичному стані після великої аварії або, наприклад, у вас поламався двигун – для нас це не проблема! Ми заберемо машину самовивозом, без додаткових платежів з вашого боку.

Звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, або через форму зворотного зв’язку на сайті для швидкого викупу автомобілів КІА!