Меню
  • Автовикуп Bentley в Україні
  • Автовикуп Bentley в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп Bentley в Україні

Автовикуп Bentley в Україні - Фото №6Автовикуп Bentley в Україні - Фото №7Автовикуп Bentley в Україні - Фото №8Автовикуп Bentley в Україні - Фото №9Автовикуп Bentley в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Власники автомобілів Bentley – це цінителі люксових марок авто. Розкіш в поєднанні з неперевершеною якістю, завойовують заслужене місце на вершині автомобільного Олімпу вже дуже тривалий час.

Bentley Motors – сенсація свого часу

Британська автомобільна компанія бере свій початок в далекому 1919 році, коли Уолтер Оуен Бентлі спільно зі своїми помічниками розробили перший автомобіль. Варто відзначити, що статусність автомобілів Bentley не прийшла з роками, Уолтер Бентлі відразу взяв курс на створення люксових автомобілів. Поки інші автовиробники шукали нішу на ринку, компанія Bentley впевнено тримала і нарощувала свої позиції.

Справжнім проривом того часу стала ідея використання трьох-літрового силового агрегату, конкуренти боялися думати щодо такого задуму, що ж говорити про його реалізацію. Втім, перший автомобіль Bentley, з таким об’ємом двигуна, вдалося випустити лише в 1925 році. Після цього компанія займає лідируючі позиції і призові місця в світових автомобільних гонках.

Переродження Bentley

У 1930 році права на марку Бентлі переходять компанії Rolls-Royce. Такі зміни пішли на користь Бентлі. Темпи виробництва б’ють всі рекорди, нові автомобілі випускаються кращі ніж попередні. Інженери двох найвідоміших концернів вдосконалили автомобілі і залишили позаду всіх конкурентів того часу.

Британська компанія сьогодні

З 1988 року марка Bentley Motors належить корпорації Volkswagen AG. Сьогодні, Бентлі асоціюється з вершиною успіху, а власник цього автомобіля – людина з необмеженими можливостями.

Продати автомобіль Bentley: перспективи на автомобільному ринку

Приходить момент, коли навіть від такого автомобіля втомлюєшся і досить гостро стоїть питання щодо його продажу. Власнику Bentley потрібно розуміти, що продаж може зайняти роки так, як ця марка автомобіля дуже дорога, а купівельна спроможність населення знизилася за останні кілька років.

Вихід з такої ситуації, однозначно, скористатися послугами Express Vykup. На українському ринку, це одна з небагатьох компаній, яка здійснює викуп автомобілів Bentley. Продати машину Бентлі справа тривала і непроста, оперативні співробітники Express Vykup допоможуть знайти нового власника вашому люксовому майну.