Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів
Меню
  • Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №2
  • Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів

Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №7Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №8Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №9Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №10Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №11 (Пока оценок нет)
Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №12Loading...

Поки в Україні починають приживатися дизельні автомобілі, в європейських країнах оголосили війну гібридам. В чому причина, адже гібридні авто досить економний транспорт, споживає менше пального, і такі показники, як якість і потужність мотора, все більше вдосконалювались. Після скандальних новин з автогігантом «Фольксваген», коли було виявлено явне заниження показників забруднення повітря, світовий автопром вирішив взяти курс на відмову від дизельних машин. У більшості автолюбителів це викликає співчуття, а для борців за екологію — навпаки, покращення якості навколишнього середовища.

Організатором цього руху стала Німеччина — засновниця машин, що працюють на дизелі. У зв’язку з цим німці масово стали продавати проблемну техніку, в той час як в Україні кількість дизельних машин істотно збільшилася. Так, Амстердам планує ввести заборону на дизельний транспорт, яким більше 15 років, вже з наступного року, а повністю — з 2030 року. Пішли за прикладом німців і шведів, які також вирішили заборонити в’їзд на свою територію гібридних машин з 2022 року. Схожу позицію прийняли і італійці.

Апогей епохи дизельних авто

Всупереч хорошою економічності і технічним характеристикам відкриття Рудольфа Дизеля надає сильне вплив на навколишнє середовище. Першими почали говорити про шкідливість дизельного транспорту в Парижі, Афінах та Мадриді. Керівники цих міст намір заборонити дизельні машини до 2025 року. З цього і почалася війна з гібридними авто з метою поліпшити ситуацію із забрудненням атмосферного повітря в густонаселених регіонах.

Бажаєте продати автомобіль? Звертайтеся в компанію Express Vykup. Організація працює у сфері автовикупу не перший рік. Скориставшись сервісом, ви швидко отримаєте гроші від продажу машини. Компанія здійснить викуп авто в Києві та інших регіонах України, витративши мінімум вашого часу.Чому світовий автопром відмовляється від дизельних двигунів - Фото №22Позвонить сейчас