ТОП авто класу B з самим великим багажником
Меню
  • ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №2
  • ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП авто класу B з самим великим багажником

ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №7ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №8ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №9ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №10ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №11 (Пока оценок нет)
ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №12Loading...

При виборі автомобіля не менш важливим фактором є обсяг багажного відділення. Одним може бути досить невеликого, щоб привезти покупки з магазину. Але більшість любить виїзди на пікнік або поїхати з сім’єю на морі, захопивши з собою кілька валіз речей. Ну і, безсумнівно, автомобілі з великим багажником чудово підійдуть для сімейних пар з дітьми, коли є місце ще захопити коляску або скласти велосипед.

Для середньостатистичного українця цінова політика універсальних моделей автомобілів може бути не по кишені. З популярних бюджетних автомобілів виділяється клас B. Такі легкові машини з містким великим багажником найбільш часто зустрічаються на дорогах. Серед седанів слід відзначити «узбека» Ravon R4, «китайця» Datsun on-DO, вітчизняну LADA Granta і Vesta, а також Renault Logan, KIA Rio, Volkswagen Polo, Ford Fiesta.

Кращі машини з великим багажником

Безсумнівно, сімейний автомобіль з великим багажником стане незамінним помічником в поїздках з дітьми. Яскравим прикладом є вдосконалений Renault Logan. Його оновлений дизайн подобається всім. Це сучасний комфортний автомобіль з поліпшеними технічними характеристиками.

Яскравий представник класу Volkswagen Polo є доступним, містким і стильним автомобілем. Такого красеня хочуть придбати багато.

Маленька машина з великим багажником підійде кожній жінці. Так можна сказати про Kia Rio — лідера продажів серед хетчбеків. Містка дамська машинка володіє непоганими технічними характеристиками, цілком придатними для міста і селища.

Не можна пройти повз практичного Chevrolet Captiva — авто з великим багажником і кліренсом. Задній ряд сидінь у цього кросовера можна скласти, тим самим ще більше збільшивши обсяг багажного відділення.

Якщо ви збираєтеся продавати своє авто, щоб придбати нове з містким багажним відділенням, скористайтеся послугою автовикупу в компанії Express Vykup. Експерти швидко проведуть оціночну вартість машини, і після підписання договору ви відразу одержите гроші. Організація займається викупом авто в Києві та регіонах України. Такий сервіс відніме мінімум вашого часу.ТОП авто класу B з самим великим багажником - Фото №22Позвонить сейчас