Меню
 • 10 порад, як продати старий автомобіль
 • 10 порад, як продати старий автомобіль - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

10 порад, як продати старий автомобіль

10 порад, як продати старий автомобіль - Фото №610 порад, як продати старий автомобіль - Фото №710 порад, як продати старий автомобіль - Фото №810 порад, як продати старий автомобіль - Фото №910 порад, як продати старий автомобіль - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Продаж старих авто – це звичайна справа на автомобільному ринку.  Кожен в якийсь момент хоче купити автомобіль новіше, тому вирішує продати старий транспортний засіб, щоб вкласти виручені гроші в придбання нової машини.  З цієї причини автолюбителі хочуть вигідно продати вживаний автомобіль, щоб отримати хороші гроші.  Однак, продавати треба вміти.

 Сьогодні розповімо, як продати старий автомобіль і на що звернути увагу при підготовці авто.  Дамо 10 порад, як ефективно і швидко продати машину. Як продати старий автомобіль в не дуже доброму стані.  А також, щоб продаж пройшла гладко, розповімо про особливості українського ринку, на якому виставляються автомобілі.

Поради з продажу авто

Коли приймається рішення про зміну автомобіля на більш новий, то виникає логічне запитання, як продати старий автомобіль.  Та так, щоб виручити гарні гроші. Для це дамо кілька порад, які допоможуть в цій нелегкій справі:

 1. Оцініть реальну вартість автомобіля.  Для того, щоб зробити це максимально точно, віддайте машину в діагностичний центр.  Там вивчать, подивляться і зроблять діагностику транспортного засобу. Після цього буде зрозуміло, що треба поміняти в машині, а що залишити як є.  Буде видно її реальний стан. На основі цього формується первісна вартість.
 2. Продавайте навесні – це найкращий час продати машину за високою ціною.
 3. Вивчіть ціни людей, які продають такий самий автомобіль.  Подивіться на ринку, за скільки продають аналогічну машину.  При встановленні вартості на транспортний засіб, беріть до уваги рік випуску і технічний стан авто.  Наприклад, стан двигуна, приводу, свічок і так далі.
 4. Подивіться на автомобіль очима покупця.  Для чого він хоче купити машину? Навіщо йому потрібен автомобіль?  Як покупець буде оцінювати машину? На що дивитися в першу чергу? Що запитає і чим поцікавиться?  Продавець повинен бути готовий до будь-яких питань по машині.
 5. Зробіть передпродажну підготовку.  Почистіть салон від пилу і бруду. Відмийте машину до блиску, ніби авто прибуло з автомобільного салону.
 6. Продавайте автомобіль чесно, кажучи про переваги і недоліки.  Не треба приховувати явні проблеми машини. Краще сказати про це відразу, щоб покупець знав, який транспортний засіб купує.  В іншому випадку, нарветесь на крики і можливі суди. Так часто бувають випадки, коли покупцеві продають машину, яка розвалюється на частини.  Але це з’ясовується лише після деякого використання машини після покупки. З цієї причини, треба заздалегідь попереджати про проблеми в авто. Більш досвідчені покупці, перед придбанням авто, відвідують сервіс.  На СТО машину дивляться експерти, які говорять про реальний вигляд і стан транспортного засобу. Тому, краще відразу сказати про недоліки машини, ніж брехати і це з’ясується в автомобільному сервісі.
10 порад, як продати старий автомобіль - Фото №13
 1. При необхідності, замініть зношені автомобільні запчастини на нові. Від цього ціна машини підвищується. Якщо не хочете цього робити, то будьте готові зробити знижку покупцю, щоб він це зробив за вас.
 2. Якщо треба продати машину швидко – звертайтеся до перекупника. Якщо хочете продати авто за високою ціною – будьте готові чекати покупця від кількох місяців до року або більше.
 3. Ставте умова оплати за куплену машину відразу. Жодних розстрочок платежу.
 4. Складайте офіційний договір купівлі-продажу і нічого більше. Ніяких довіреностей та іншого.

Окремим пунктом варто виділити ціну. Багато в чому, саме ціна стане ключовим чинником для покупців. Необхідно вибрати ту ціну, яка буде оптимальною для продавця і покупця. Вартість не повинна бути низькою, інакше продавець заробить мало. Ціна не повинна бути високою, інакше клієнтів буде складно знайти. Якщо треба продати машину терміново, а ціна не так важлива, то звертайтеся в офіційні компанії з продажу авто. Вони часто купують старі машини. Крім того, якщо виникає думка, як продати старий автомобіль по-швидкому, то має сенс звернутися до перекупників, які з радістю придбають машину. Недолік тут такий же – куплять авто лише за малу ціну, ніж звичайна фізична особа. Тобто, простий покупець, який купує авто для особистих потреб.

Для продажу б/у авто використовуйте автомобільні ринки і розміщуйте оголошення в інтернеті. Підключайте газети і журнали, публікуючи інформацію там. Намагайтеся застосовувати всі можливі джерела для поширення оголошень, де автомобілісти і автолюбителі здатні побачити пропозицію про продаж.

Рекомендуємо продавати автомобіль навесні. Це оптимальний час для продажу машини, коли ціни встановлюються максимальні, а покупців на ринку багато. Не рекомендуємо продавати транспортний засіб взимку, восени і влітку. У цей час ціни падають. Особливо влітку, коли платоспроможні покупці їдуть на відпочинок на дачу або за кордон.

Особливості продажу вживаної машини на українському ринку

Автомобільний ринок в Україні практично нічим не відрізняється від ринків інших країнах, де продають машини. Тут також працюють базові поняття попиту і пропозиції. Якщо на ринок надходить унікальна марка автомобіля, то її з великою ймовірністю візьмуть навіть за високою ціною. Якщо ж на автомобільний ринок приходить однотипний автомобіль, якого на ринку сотні, то ціна буде не настільки велика.

На українському ринку також працює принцип сезонності. Влітку машину краще не продавати. Восени і взимку також рекомендується почекати з продажем. Найкращий час для того, щоб продати автомобіль – весна. 

При продажі вживаного автомобіля в Україні, не рекомендуємо мухлювати. Не підкручуйте показник пробігу. Грайте чесно. Навіть у випадках, коли значення пробігу велике. Чесність на автомобільному ринку вживаних машин приваблює покупців. Вони бачать, що перед ними продавець, який відкрито говорить про високий пробіг, значить продавець викликає довіру.

Це сприяє, а значить шанси на придбання авто підвищуються. Якщо думаєте, як продати старий автомобіль швидко і безпечно, то скористайтеся Express Vykup. Це сервіс, який знає, як продати вживаний автомобіль в Україні.