Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися
Меню
  • Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №2
  • Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися

Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №7Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №8Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №9Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №10Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

З початку 2017 року зафіксовано близько 100 тисяч ДТП. Серед них: травмованих 19 тисяч чоловік і 1700 смертельних випадків. Згідно з інформацією, наданою заступником начальника департаменту Патрульної поліції Олексієм Білошицьким, за перші пів року в країні сталося 76 тис. ДТП, більша частина яких з причини водіння в нетверезому стані. Ці показники на 6% гірші, порівняно з минулим роком.

Декілька слів про хамство на дорозі

У звіті Національної поліції вказується детальна статистика аварійності на дорозі по областях. Помітне збільшення автомобільних пригод спостерігається в Тернопільській, Львівській та Миколаївській обл. При цьому, значний спад кількості ДТП в Полтавській і Рівненській обл. Основними причинами поліція вказує водіння в нетверезому стані, порушення правил обгону, недотримання правил на перехресті, перевищення швидкості. Майже у всіх областях збільшилось відсоткове співвідношення аварій через поганий стан доріг. Нацполіція також вказує самі рідкісні причини ДТП: порушення правил погоничами тварин (1 випадок), неправильне буксирування (3 випадки), з вини нетверезих пішоходів (43 випадки).

Нацполіція розповіла, чому така невтішна статистика ДТП в Україні

Однією з причин поганої дорожньо-транспортної ситуації в країні, керівництво поліції вважає велику перерву між ліквідацією ДАІ та створенням нової дорожньої поліції. За цей час, близько двох років, деякі не дуже відповідальні водії встигли остаточно розслабитися. Як каже радник Міністра внутрішніх справ Варченко Іван, водії почали думати: якщо ДАІ відсутнє на дорозі, значить можна поводити себе, як заманеться. Але, крім звичайної водійської недбалості, поліція нарікає і на неналежний стан доріг.

Уже кілька місяців в Україні, патрульні поліцейські контролюють рух на швидкісних дорогах, саме там відбувається безліч ДТП. Самі патрульні і влада запевняє, що через деякий час аварійних ситуацій стане менше. Будемо мати надію.

 Аварійна ситуація в Україні продовжує погіршуватися - Фото №21Позвонить сейчас