Авто з США: чи варто купувати?
Меню
 • Авто з США: чи варто купувати? - Фото №2
 • Авто з США: чи варто купувати? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Авто з США: чи варто купувати?

Авто з США: чи варто купувати? - Фото №7Авто з США: чи варто купувати? - Фото №8Авто з США: чи варто купувати? - Фото №9Авто з США: чи варто купувати? - Фото №10Авто з США: чи варто купувати? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Існує думка, що автомобіль в Україні – це не засіб пересування, а предмет розкоші. Але ж правда, якщо проаналізувати співвідношення середніх заробітних плат до вартості автомобіля, то напрошується висновок: деяким українцям роками потрібно заощаджувати на машину, а деякі і зовсім, не зможуть собі його дозволити.

На щастя, в зв’язку зі змінами в фіскальному законодавстві України, тепер можна вигідно привезти автомобіль із-за кордону. У зв’язку з цим, на автомобільному ринку України з’явилося сотні компаній, які пропонують привезти автомобіль з Америки. Чим компенсується вигідна ціна? Які підводні камені у такого співробітництва? Заощадити або переплатити? Давайте спробуємо розібратися.

Переваги і недоліки авто з США

Перш ніж зважиться на покупку машини з Нового світу, зважте всі за та проти, і лише після цього приймайте рішення.

Якість вашого придбання безпосередньо залежить від компанії, з якою ви співпрацюєте. Щоб не помилитися, слід детально вивчити діяльність ваших партнерів:

 • остерігайтеся шахраїв, які вимагають 100% передоплату;
 • компанію краще вибирати за порадою близьких друзів або тих, хто користувався аналогічними послугами;
 • вивчіть досвід роботи та відгуки реальних клієнтів;
 • якщо авто купується на аукціоні, дізнайтеся на якому саме. Так як, Copart та IAAI – є страховими аукціонами, там можна придбати тільки автомобіль після ДТП, утоплення або викрадення, наприклад. У той же час, Manheim – лізинговий аукціон, продаж здійснюють лише представники дилерських салонів, а автомобілі продаються в прекрасному стані. Американських аукціонів багато, і у кожного своя специфіка роботи – вивчіть її.

До переваг покупки авто з США, безсумнівно можна віднести:

 • вартість машини;
 • стан автомобіля. За умови, що автомобіль не був в ДТП і їздив по досконалих американських дорогах.

При цьому, слід знати, що:

 • поки машина не буде в Україні, можливості оглянути її особисто, у вас не буде;
 • компанії, що займаються експортом з США, часто приховують історію автомобіля, не полінуйтеся дізнатися її самостійно в Державному Департаменті Транспортних засобів за номером авто;
 • ви можете зіткнутися з незадовільним технічним станом транспортного засобу.

Наостанок, хочеться порадити: не заощаджуйте і по можливості перевіряйте всю інформацію. В даному випадку, безпека ваших фінансових вкладень у ваших руках.Авто з США: чи варто купувати? - Фото №21Позвонить сейчас