Меню
  • Авто після аварії: як правильно продати биту машину
  • Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Авто після аварії: як правильно продати биту машину

Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №6Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №7Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №8Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №9Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №10 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Від аварій на дорозі не застрахований ніхто. Звичайно ж, це неприємна ситуація. Якщо всі залишилися живі, то ще пощастило. Відбулися невеликими подряпинами з переляком. Але що робити з авто, яке постраждало під час аварії? Як правильно продати биту машину? Адже не всі готові придбати авто після ДТП. Хто знає, які несправності транспортний засіб покаже навіть після комплексного ремонту. А значить, треба знати, як правильно продати авто після ДТП, щоб зробити це швидко і з максимальними грошима, вирученими від продажу.

Сьогодні розглянемо, як проводиться продаж авто після ДТП в Україні. Дамо поради, як правильно продати биту машину, які існують правила оформлення угоди. Якщо готові, то поїхали.

4 поради, як продати авто після ДТП

Машина потрапила в ДТП. Згодні, неприємно. Але треба рухатися далі, а значить зрозуміти ступінь пошкоджень. Для цього заженіть автомобіль в сервіс на діагностику. Експерти подивляться, що в авто залишилося живим, а що потребує заміни. Звичайно, якщо повністю постраждала геометрія кузову, то продати таку машину складніше. Транспортний засіб буде йти в бік в процесі їзди. Відбудеться нерівномірний знос шини. Двері не будуть прилягати щільно, що порушує герметичність. При новій аварії, такий кузов вже навряд чи захистить водія, адже його геометрія зіпсувалася. Тому перше, що треба зробити – пройти діагностику та детально проаналізувати стан машини. Це стане вихідною інформацією для продажу. 

Продаж авто після ДТП в Україні проводиться за допомогою 3-х варіантів:

  1. Авто продається на автомобільному ринку;
  2. Машину продається відразу після потрапляння в ДТП без ремонту;
  3. Автомобіль продається після комплексного ремонту.

У першому варіанті машину купують звичайні перекупники, які хочуть придбати транспортний засіб за малі гроші, а продати за великі. На цій різниці отримати прибуток. З цієї причини недолік варіанта полягає в отриманні малої кількості грошей за продаж авто. Вихід – продати автомобіль по запчастинах. В цьому випадку є ймовірність отримати набагато більшу кількість грошей, ніж при повній продажу битої машини.

Другий варіант – це продати авто відразу після ДТП в тому вигляді, в якому машина залишилася. Виглядає це жахливо, зате покупець відразу бачить проблемні моменти транспортного засобу. Покупець заздалегідь оцінить витрати на ремонт і зможе домовитися про адекватну ціну з продавцем.

Третій варіант – це провести продаж авто після ДТП в Україні, спочатку відремонтувати машину, а потім виставивши на продаж. У цьому випадку, автомобіль продається майже як новий. Нечесні продавці приховують історію аварій, в яких була машина. Краще цього не робити і чесно зізнаватися, що машина постраждала в ДТП. Пояснити можливі нюанси, з якими може зіткнутися майбутній власник. Перевага варіанту в тому, що після повноцінного ремонту, ціна на транспортний засіб підвищується. Значить ціну слід виставляти дорожче.

Правила оформлення угоди про продаж

Авто після аварії: як правильно продати биту машину - Фото №13

Оформлення угоди про продаж авто передбачає, що покупець і продавець домовилися про вартість та умови договору. Якщо так, то залишилося оформити папери про продаж. 

Для цього машина знімається з обліку в Поліції. Це краще робити покупцеві, щоб уникнути юридичних нюансів. При оформленні договору купівлі-продажу, зазначаються наявні пошкодження в машині. Особливу увагу приділяють тим пошкоджень і несправностей, які вимагають ремонту. Часто трапляється так, що при купівлі, продавець не повідомив про дефекти, після чого покупець подає в суд на продавця, щоб відсудити гроші за ремонт.

Тому в договорі вказується все про стан машини. Продавайте автомобіль чесно, кажучи про недоліки машини і дефекти, отримані після аварії. Якщо необхідно продати машину швидко і безпечно, то скористайтесь сервісом Express Vykup. З його допомогою можна вигідно продати навіть биту машину після ДТП.