Автокредитування в 2017 році
Меню
  • Автокредитування в 2017 році - Фото №2
  • Автокредитування в 2017 році - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автокредитування в 2017 році

Автокредитування в 2017 році - Фото №7Автокредитування в 2017 році - Фото №8Автокредитування в 2017 році - Фото №9Автокредитування в 2017 році - Фото №10Автокредитування в 2017 році - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

2017 рік багато банківських установ почали з обіцянки збільшити кредитування для фізичних осіб на споживчі потреби, в тому числі і на кредити для автомобілів. І, як показала статистика НБУ кількість кредитів на авто зросла на 10% в порівнянні з 2016 і 2015 роками.

Кредити 2017 року. Скільки відсотків?

Влітку, цього року, середня ставка по автокредиту коливалася між 10,72% і 16,45% річних. Вона залежить від терміну кредиту. В Україні максимальний кредит видається на термін до 7 років. Нижче буде представлений аналіз банків з найбільш вигідними кредитами в національній валюті.

Банки, які можуть в цьому році видати кредит

Перше місце в нашому списку почесно займає «Укргазбанк”. У ньому діє найзручніша система кредитування нових вітчизняних автомобілів та іномарок. Банк співпрацює з корпорацією “УкрАвто” і під 10,1% річних видає автокредити на різні марки авто.

Банк “Глобус” посів друге місце завдяки низькій процентній ставці в 11%. Він бере участь в програмі роздрібного цільового кредитування від компанії “Хюндай Мотор Україна” і “СК Арсенал Страхування”.

І на третьому місці – “ОТП банк”. Він пропонує автомобільні кредити за річною ставкою в 12,4%.

При виборі банку, який допоможе в отриманні кредиту, потрібно враховувати, що кожен вимагає початковий внесок від 50%. Сума цього внеску, в деяких фінансових структурах, може впливати на термін кредиту.

Що робити, якщо сума щомісячного внеску стала завеликою?

Стабільність в нашій країні – це поняття дуже широке. Постійні зміни курсу валют, нестабільність внутрішньої і зовнішньої політики впливають на загальний стан економіки і на кожного громадянина. Важко, особливо, якщо зі збільшенням цін на життєво важливі продукти, стає зашморгом і кредит, взятий на машину кілька років тому. Щомісячні виплати складають більшу частину сімейного бюджету, стає все важче. Якщо вам близько знайома ця ситуація, тоді наша компанія зможе вам допомогти. Викуп кредитного авто можна здійснити протягом декількох годин.

 

 Автокредитування в 2017 році - Фото №21Позвонить сейчас