Автомобілі з пробігом з надійними АКПП
Меню
 • Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №2
 • Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автомобілі з пробігом з надійними АКПП

Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №7Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №8Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №9Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №10Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Якщо ви хочете придбати недорогий надійний автомобіль з АКПП, то авторитетні автолюбителі вже склали перелік транспортних засобів, автомат в яких буде не тільки якісним, але і прослужить довго.

Головне, на що варто звернути увагу під час вибору автомобілів з пробігом, — стан автоматичної коробки передач. Саме це і робили українські автомобілісти, завдяки чому вдалося з’ясувати, що найбільш надійними автомобілями з якісними АКПП є:

 • Chevrolet Lacetti;
 • Chevrolet Aveo T250;
 • Mitsubishi Lancer IX;
 • Mazda 3 BK;
 • Ford Focus II;
 • Nissan Almera Classic;
 • Hyundai Accent.

Перераховані вище автомобілі з автоматичною коробкою передач вважаються одними з найнадійніших транспортних засобів у своїй категорії. Якщо ваш вибір припав на авто будь-якої з цих марок, то при належному догляді коробка передач прослужить досить тривалий період. Не забувайте й про охайну експлуатацію, оскільки в іншому випадку навіть надійний пристрій швидко стане непридатним.

Які АКПП найнадійніші

Принцип роботи роботизованої АКПП схожий на звичайну механіку, тому головна проблема такої коробки передач у великому навантаженні на вузол зчеплення. В цілому роботи досить надійні, але кращі результати показує преселективна АКПП.

Така коробка передач з подвійним зчепленням дуже надійна, але у неї є серйозний мінус — вартість. Розглядаючи б/у автомобіль, ви також можете зробити вибір на користь варіатора, але користування такою трансмісією вимагає певних навичок і вмінь. Також важливо враховувати необхідність недешевого обслуговування машин з варіатором.

Якщо попередній водій не завантажував автомобіль понад міри, то АКПП в такому авто прослужить значно довше, ніж 500 000 км. Це правило стосується будь-якої частини автомобіля, але якщо говорити про АКПП, можливі тільки два результати після придбання авто з автоматом:

 • Справно працююча коробка автомат в машині повністю позбавить водія від побоювань про швидкі проблеми та необхідності проводити передчасні ремонтні роботи.
 • Несправна АКПП принесе власникові авто дуже багато головного болю. Причому якщо у попереднього водія автомат працював без проблем, можливо пристрій просто зіпсувалося з плином часу.

Щоб подібного не відбувалося, вибирайте автомобілі, в яких встановлена ​​найнадійніша коробка передач. Такими серед автолюбителів заслужено вважаються серії ZF5HP, SL40E, A750F і A340.Автомобілі з пробігом з надійними АКПП - Фото №21Позвонить сейчас