Меню
  • Автомобільні заводи в Україні
  • Автомобільні заводи в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автомобільні заводи в Україні

Автомобільні заводи в Україні - Фото №6Автомобільні заводи в Україні - Фото №7Автомобільні заводи в Україні - Фото №8Автомобільні заводи в Україні - Фото №9Автомобільні заводи в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Компанії, що пропонують автовикуп в Україні, виграють не тільки на різниці між закупівельною і продажною вартістю.  Адже продати авто можна навіть в битому стані за ціною, нижчою за ринкову. У цьому випадку компанія виграє за рахунок того, що автомобіль відправляється на розбирання і продається по запчастинах.  Це також вигідно, тому що в конструкції іномарок багато оригінальних комплектуючих, які високо цінуються. Деякі комплектуючі виготовляються на автомобільних заводах в Україні. Наприклад, Automotive Ukraine Ltd – підприємство, розташоване в Закарпатській області.  Виготовляє автомобільні кабелі, широкий ряд сенсорних датчиків, системи для підігріву сидінь. Всі замовлення виконуються в основному для таких світових виробників, як Mercedes-Benz і навіть Porsche з Ferrari.

Де і які комплектуючі виготовляються

  • ДП “Карпати” – Івано-Франківське виробниче об’єднання, яке виготовляє електричну проводку для таких автогігантів, як Mercedes-Benz і Skoda.
  • ПрАТ “Точприлад” – працює в місті Мукачеве, поставляє на автозаводи BMW, Jaguar-Land Rover і ін. Акустичні системи, електропроводку та звукові фільтри.
  • ТОВ «Костал Україна» – підприємство веде свою діяльність в Київській області, спеціалізуючись на розробці з подальшим виготовленням електротехнічних перемикачів для автомобілів Audi, Renault.
  • ТОВ «SEWS Україна» – підприємство працює в місті Чернівці, поставляючи японській марці Nissan автомобільні кабелі.
  • ТОВ «Бадер Україна» – знаходиться у Львівській області, виготовляє автомобільні чохли для німецьких марок Volkswagen та Audi.
  • Bosch Україна – велике підприємство у Львівській області, яке виготовляє стартери для німецьких автомобільних марок.

Що ще виготовляють в Україні

Власне, сам завод, де на конвеєрі збираються машини, являє собою складальний цех.  Комплектуючі виготовляють на допоміжних або сторонніх підприємствах, частина з яких розташована в Україні.  Крім автомобільних запчастин на території нашої країни розташовано багато дрібних заводів і цехів по виготовленню витратних матеріалів для іномарок.  Наприклад, фільтраційних елементів для очищення палива або повітря. Основна причина, чому світові автогіганти виготовляють комплектуючі для своїх автомобілів в Україні, полягає не тільки в дешевизні робочої сили, а й в безпосередній близькості до автомобільним заводом європейських виробників.